Jump to content

Megane coach 1.6e zuji u vožnji


bongo

Recommended Posts

Pomoć ljudi,zuji u vožnji na ravnom i u lijevom zavoju tak jako da se ni motor ni ništa drugo ne čuje.Promijenjena su oba desna ležaja kotača i poluosovina stavljena potpuno nova al se o dalje čuje.

Kaj bi moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

Digni nadizalicu, zavrti svaki kotac i slusaj. Meni je Febi lezaj zadnji desni trajao niti 10 tkm. Sad je skf

Papatalk

Link to comment
Share on other sites

Moram to probat,danas prednji stavljen,a prosli tjedan zadnji,jel smo na zadnjeg sumnjali posto je imal lufta(SNR izdržal 30-ak tkm,a prije njega SWAG ni 10,sad je NK)

Jel bi moglo bit kaj oko getribe?

Link to comment
Share on other sites

meni je majstor spustio auto s dizalice, ali je pod jedan prednji kotač stavio drvenu kocku i spustio taman da se drugi prednji kotač ne dodiruje podloge, onda ga je upalio i stavio u prvu i zavrtio motorom taj odignuti kotač, stavio u ler i osluškivao. Dosta se brzo vrtio i čulo se da je ležaj.

Može biti i do nečeg u mjenjaču, što nije dobra varijanta

Link to comment
Share on other sites

Probat ću tak sutra,baš mi se ne slaže getriba ponovno.

Link to comment
Share on other sites

Probali na dizalici prvo lijevu pa desnu stranu,isti zvuk kod obje strane dolazi iz getribe.

Samo zašto zvuk prestane u desnom zavoju,a u lijevom se još pojača??

Link to comment
Share on other sites

Ako si slagao getribu onda znas kakva je iznutra i od cega se sastoji i sta cemu sluzi pa ti je jasno i zasto zvuk u nekim zavojima nestane

Link to comment
Share on other sites

Ma majstor ju je "slagao",nakon kaj se razletio onaj kao križ na poluosovini i zavrsil u getribi,bilo je rečeno da nije ništa nastradalo,samo je zacvikala.Rastavljena,sve očišćeno i stavljena natrag.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.