Jump to content

Renault megane grandtour 1.5 dci


virus

Recommended Posts

Pozdrav, imam ponudu za gore navedeni auto koji ima 70000km, i 2009. godiste. S obzirom da godisnje radim 40000 km zbog posla, da li bi ovo bio ok i pouzdan auto, mislim prije svega na godiste i boljke auta i motora. Auto je pcuvan i, dao bih ga dobro pregledati, ali prvo da cujem komentare onih koji znaju te modele...

Hvala vam 

Link to comment
Share on other sites

Napisi prvo o kojem se tocno modelu i motoru radi

Link to comment
Share on other sites

Najslabija oprema, bas je gol. Da je trojka jos bi bila ok cijena ali za dvojku je po meni ovo previse. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao takvog megana i prezadovoljan sam bio sa njim a sad vozim trojku

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

vozim taj auto, savršen kupio s 300000 km i u dvi godine priša 60000 km , mjenjaj ulje i filtere nepoderivo, sve ti je unutra siemens i radi ok, mana kad si na autoputu više ljudi i stvari preko 130 kmh treba zaleta a potrošnja ti je manja od 5 litara, samo pripazi kako je održavan inače se vodi pod n1 tj teretno vozilo malo skuplji tehnički i osiguranje ali sve isplatiš kroz gorivo

Edited by mirko7
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno? N1? A registriran kao b kategorija?

Hvala vam svima na dosadasnjim odgovorima, a novi su dobrodosli. Cijenu namjeravam pregovarati...

Link to comment
Share on other sites

Ne pise da je N1, a trebao bi imati rešetku iza zadnjeg sjedala. N1 mora imati vatrogasni aparat, skuplje je osiguranje i trebao bi imati na vratima natpis Za vlastite potrebe.

Moze ga se prenamjeniti u obicni za cca 2000 kn.

Ovome ne vidim nista od navedenog

Link to comment
Share on other sites

Nekada je kupovina modela  na zalasku bolja nego kupovina prvog modela nove serije. Oprema je tanka u konkretnom slucaju, samo kozni volan, kilometraza pozeljna, mada ne bih rekao i presudna.

Cenu ne bih komentarisao. Kod nas se za te pare moze uzeti m3 karavan 2013.

Link to comment
Share on other sites

Auto izgleda ok.. S ovom cijenom i nama ostalima diže cijenu??

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1000 kn košta prenamjena vozila što ću napraviti ove godine ali  ne plačaš godišnji porez na auto zbog n1 vozila, a moje navršilo 10 g pa ću ga sad prebaciti, tako da je ispadalo li la tu negdje

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

skupo skupo preskupo... ja sam pred 3 godine kupio "trojku" s istim motorom, 2010. godište, s puno više opreme, za 66 tisuća.

što se tiče auta, kao što je već rečeno, nemaš brige, toči vozi i redovno servisiraj. moj ima 170.000 (kupio ga sa 110) i dosad, da kucnem u drvo, nikakvih problema ni kvarova. fino ide, malo troši

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.