Jump to content

Plastika pozadine vozačkog sica


morrak

Recommended Posts

Da li se netko susreo sa situacijom da mu se leđni dio sica "piga" od sjedenja prema iza i pritom otkvačuje/izbacuje gornje "kvačice" one plastike koja prekriva stražnju stranu naslona?

Kako ste to riješili?

Ne znam jel nešto puklo/popustilo u konstrukciji naslona ili kaj jer mojih 85kg nebi trebao biti limit sjedala. Razmišljao sam vezicama fiksirati tu plastiku da ne može se "otvoriti", ali zapravo je to zakrpa, a ne rješenje ako je konstrukcijski nešto nastradalo...

Link to comment
Share on other sites

na starom autu sam zaveza komad špage i funkconiralo, probaj

Link to comment
Share on other sites

Meni se to isto događa. Ne dok normalno sjedim, ali ako više pritisnem ramenom npr. kad se okrećem nešto dohvatiti otraga...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ulećem da ne otvaram novu temu... klinci su mi s kopačkama izgrebali ove plastike na pozadini prednjih siceva...

ima netko iskustvo, s čim bih to mogao premazati da dovedem opet sve u red?

Link to comment
Share on other sites

hvala dečki, niste mi baš pomogli :yeah:

frenchkey, mislim da je to loša ideja s obzirom na ove moje male nogometaše :dance;

 

ma više sam mislio neka mast ili nešto tako da se može "pregletati" poravnati i pobojati...

na kraju krajeva kad mi fakat dosadi, budem ih poskidao i otfurao na farbanje..ono što mi sad treba je nešto privremeneo...

Link to comment
Share on other sites

nema tu neke pomoći, djeca će opet napraviti svoje. Trpi dok malo porastu, a onda kupi drugo vozilo, taman će bit vrijeme

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.