Jump to content

Zatamnjujući unutarnji retrovizor - naknadna ugradnja


nspadic

Recommended Posts

Ako netko ima iskustva, molim da me uputi... Naime, donedavno sam imao Scenic 2 ph1, i imao je unutarnji zatamnjujući retrovizor. Sad kupio istog ali ph2 i vidim da on to nema, a stvar je preeeedobra.

Ima netko da je već to naknadno ugrađivao pa da mi kaže ako svaki Scenic neovisno o opremi ima već spremno ožičenje za to?

Link to comment
Share on other sites

Ožićenje je dovesti 12v i masu. To sam spajao kod brata na svijetlo u kabini i radi odlično. Važno je da nije stalni kontakt da ne vuče struju kad ne treba.

Nisu baš sve plastike iste. Ja nisam uspio taj isti retrovizor kod sebe na Scenic 3 lijepo pripasati...

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja zamislio ako nema žice..spojiti na svjetlo nekako. A prihvat bi "trebao" biti isti.. veceras cu probati pa javim.

Link to comment
Share on other sites

odlično, to bih i ja u svoju lagunu 3, interesantno da uz hrpu opreme koju imam u auto, imam obični retrovizor...

nspadic, gdje si nabavio retrač?

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja zamislio ako nema žice..spojiti na svjetlo nekako. A prihvat bi "trebao" biti isti.. veceras cu probati pa javim.

Prihvat je isti, ali meni nije pasala ona plastika okolo

Link to comment
Share on other sites

odlično, to bih i ja u svoju lagunu 3, interesantno da uz hrpu opreme koju imam u auto, imam obični retrovizor...

nspadic, gdje si nabavio retrač?

Još uvijek je u mom starom Scenicu..ustvari olupini od proslog utorka...

Link to comment
Share on other sites

ima tih retrovizora po ebayu, ali nije jeftino

Još uvijek je u mom starom Scenicu..ustvari olupini od proslog utorka...

a ako bih našao polovni na autootpadu, znači nije problem ugraditi?

Link to comment
Share on other sites

Danas sam zamijenio retrovizore.. problem je u tome što su u ph2 odlučili štedjeti na instalacijama. Naime, kao što vidite na slici iz ph1 u privitku, ima konektore i za retrovizor i za automatsku klimu, iako automobil ima ručnu. Kod ph2 tu postoji samo konektor za senzor za kišu. 

Inače,plastika paše i sada čekam da nađem vremena da do retrovizora dovedem struju..

IMG_20170427_182509.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.