Jump to content

Diskovi


rafaael

Recommended Posts

Trebam pomoc,moran zaminit prednje diskove. koji idu u originalu? I koje je najbolje stavit mislin na marku? Cuja san da je textar odlican ali o tome neznan nista.

Unaprijed hvala

( odgovarajte brzo neznan koliko ce jos trajat ovi diskovi iman zenu i cetvoro dice)

Link to comment
Share on other sites

Ja bi kao prvi izbor uzeo ATE diskove.

Drugi izbor bi mi bio TRW.

Cijenom jesu u gornjoj grupi ali mislim da su i dalje prihvatljivi.

TEXTAR nije loš izbor, ali meni više povjerenja daju gornji.

 

P.S. Totalno nevezano za temu.....jel ti imaš tog TL-ca sa slike ili ti je samo drag?

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Ima san ga 1994 do 2000 na njemu san ucija vozit  bija je na plin i ima je sirenu ko vlak a motor se nije cuja da radi.posli san uzea gtla za 500 kn. Ima san ga do jedne totalke...

 

Link to comment
Share on other sites

Textar ti se ugrađuje na puno vozila kao original, ali i Ate ili Brembo(ja stavio) su odlični. Danas imamo veliki izbor pa je teško odlučiti. Ja znam da su me samo pločice koštale oko 350 kn za prednje kotače.

Link to comment
Share on other sites

ferodo, brembo texar su skoro pa identicni, ate i trw mozda malo bolji al za cestovni auto ti nista ne znaci. 
odabir plocica ce ti znaciti mnogo vise u smislu da ako uzmes neke tvrde i agresivne plocice ce se disk trositi mnogo brze nego uz npr TRW plocice koje su znatno mekse i uglavnom jako njezne ka disku. 

Link to comment
Share on other sites

Znači R4 je pokojni....šteta......ali neka...odradio je šta je trebalo.....GTL-a nisi valjada prevrnija na krov?

 

Ovo što je MIloš napisao ti je dosta bitno, radije uzeti bolje pločice koje ne škripe i koje se više troše (mekane su) pa ti disk manje strada.

Radije mjenjaš pločice češće nego diskove i pločice.

Link to comment
Share on other sites

Ate moja preporuka. Ako ne žališ novaca onda "power disc", a ako žališ onda "obični". Pločice također Ate.

Link to comment
Share on other sites

Znači R4 je pokojni....šteta......ali neka...odradio je šta je trebalo.....GTL-a nisi valjada prevrnija na krov?

 

Ovo što je MIloš napisao ti je dosta bitno, radije uzeti bolje pločice koje ne škripe i koje se više troše (mekane su) pa ti disk manje strada.

Radije mjenjaš pločice češće nego diskove i pločice.

hvala na odgovorima sutra iden u tokica vidit sta imaju. a gtl je ima frontalnu totalku, isa san na posa i na pristupnoj cesti prema parkingu nisan gleda isprid sebe nego u livo u jednu konobaricu {citaj Velike sise} i dok san ja buljija i vozija neki covik s opel corson izasa s parkinga jer je mislija da ja gledan ravno i dok san ja okrenija glavu naprid ode i hauba i blatobrani i motor i sajba,poravna san mu prednji kraj izgleda je skoro ko piramida,izasa iz auta i sta se coviku ispricavat da san ja kriv i da cu sve platit,dosla policija,coviku pisali kaznu meni nista, ja bija na cesti s prednosti prolaza dobija 1500kn za totalnu stetu,pouka ako imas pravo prednosti prolaza mos slobodno zvirlat i buljit okolo nes bit u krivu:yeah: gtl na otpad i jos 1000 kn od starog zeljeza.

Link to comment
Share on other sites

Boje si proša nego da si ga iša prodavat!! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

nego sta potvrdija san onu staru: ko je sritan ni u wc-u nije gladan!:hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.