Jump to content

P: Clio Mk1 ph3 1997


Domba

Recommended Posts

Na prodjaju je moj autic.

1997. godina

176000 km (vise manje, jos se vozi)

Plava boja

Ima Sony radio sa MP3 (bez USB)

Daljinsko naknadno ugradjeno

Parking Senzore

3 pedale, mjenjac, volan

ostalo nista name.

Prosle godine u 3. mjesecu napravljen veliki servis, sve sto je trebamo promjenjeno, tj svi potrosni dijelovi na motoru tipa remenje, svijecice, kablovi svijecica..., zasticen pod, promjenjene komplet zadnje kocnice, bubnjevi, pakne, cilindri, sajle rucne. Godinu prije promjenjeni naprijed diskovi i plocice, sto bi znacilo max 15000km imaju, mesa na plocicama jos oko 1 cm.

Ove godine u 3. mjesecu promjenjeno ulje, i kociona tekucina.

Tehnicki prosao prije nego je bio kod majstora, dakle doslovce iz prve bez problema. Dakle registriran je do 31.03.2018.

Od auta se teska srca rastajem jel stvarno nema nista lose na autu sve je u skladu sa godinama i tko je ocuvan. Auto ide gdje god treba, nikakvih ni najmanjih problema nema. Sjedni pali i vozi.

Jedini razlog prodaje je sto sam privremeno na skolovanju u Njemackoj i nece me biti nekoliko godina pa moram u DE kupiti auto nesmijem HR tablice voziti, tako da cu zeni dovesti Focusa, a njoj stvarno ne trebaju 2 auta.

Limarija je bez hrdje, nigdje nisam nista nasao hrdje na autu. Ima nekoliko oziljaka sa parkinga, ali mislim da je to sasvim u redu za auto koji se 20 godina koristi u prometu.

Cijena 1200 Eura ili 8900kn.

Nebi se puno cijenkao jel auto zaista vrijedi te novce. Doslovce sada bih mogao sjesti u njega i doci bilo gdje bez brige.

WhatsApp Image 2017-05-07 at 15.14.08.jpeg

WhatsApp Image 2017-05-07 at 15.14.12.jpeg

WhatsApp Image 2017-05-07 at 15.14.15.jpeg

WhatsApp Image 2017-05-07 at 15.14.16.jpeg

WhatsApp Image 2017-05-07 at 15.14.19.jpeg

WhatsApp Image 2017-05-07 at 15.14.23.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bump i dalje ne prodaju. Cijena pala na 1000 eura. Kako istice rega tako i pada cijena.

Auti i dalje u jako dobro stanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bok, jel ima klimu? Broj ti nije u funkciji, tj ne mogu te dobiti.... 

Link to comment
Share on other sites

Nema klimu.

Ajde posalji broj pa te pokusam dobiti. Na poslu nemam signala za mobitel.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.