Jump to content

Megane 3, 1.5 dci 63kw 2011


kidd

Recommended Posts

Pozdrav svima. U potrazi sam za rabljenim autom, pa sam naletio na Megana iz naslova. 

Zanima me da li taj motor iz 2011 ima nekih posebnih boljki? Jedino sto sam uspio nac je problem sa pumpom goriva kod starijih godišta. Da li je to slucaj i kod ovog motora i koliko cca moze kostat popravak?

Link to comment
Share on other sites

Nema...to su imali problema 1.5 tamo od 2002 do 2004..

Btw za grandtoura gledaj onaj jaci od 81 kw ( 110 ks)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. U potrazi sam za rabljenim autom, pa sam naletio na Megana iz naslova. 

Zanima me da li taj motor iz 2011 ima nekih posebnih boljki? Jedino sto sam uspio nac je problem sa pumpom goriva kod starijih godišta. Da li je to slucaj i kod ovog motora i koliko cca moze kostat popravak?

da li coupe dolazi u obzir?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav svima. U potrazi sam za rabljenim autom, pa sam naletio na Megana iz naslova. 

Zanima me da li taj motor iz 2011 ima nekih posebnih boljki? Jedino sto sam uspio nac je problem sa pumpom goriva kod starijih godišta. Da li je to slucaj i kod ovog motora i koliko cca moze kostat popravak?

pregledaj ga u dobroj radioni, turbina, dizne,DPF,zamašnjak... Te stvari rado odu na većoj kilometraži (150+tkm,ovisno o održavanju i načinu vožnje) a nisu jeftine

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.