Jump to content

Nemogu otvoriti bunker


zdravkoRi

Recommended Posts

Dakle iz cista mira odjedamput nemogu otvoriti bunker.Druga vrata se otvaraju na daljinski ali bunker ne.

Ima li tko kakvo rijesenje???

Link to comment
Share on other sites

Spusti zadnja sjedala, uvuci se u bunker. Skroz dolje na dnu gdje se spajaju vrata sa pragom ima zaštitna guma, makneš ju i vidjet ćeš maki pipak. Njega sa tankim odvijačem pomakneš u stranu i otvorit ćeš bunker. Pregledaj osigurače i žice u bužiru na spoju krova i vrata bunkera.

Link to comment
Share on other sites

Aha hvala ti puno.Provjerit cu malo žice da nije koja pukla a osigurace neznam provjeriti.

Link to comment
Share on other sites

Danas se žena uvukla u bunker ( ja imam 1.90 cm i nema šanse da udjem unutra) i skinula je žutu gumicu i pomaknula pipak.Sada radi sve ok,malo sam pošpricao sa WD.

Puno hvala na savjetu.

Link to comment
Share on other sites

Kada žica u pregibu ponovno izgubi kontakt opet nećeš moći normalno otvoriti vrata.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam primjetio nista neobicno u onim zicama .A nista ako se ponovi sad makar znam kako otvoriti.

Link to comment
Share on other sites

Žice,odnosno izolacija,izgledaju normalno ali su bakreni vodiči truli iznutra.

Laganim potezanjem žice izolacija se počne istezati kao žvaka i onda znaš gdje je prekid.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.