Jump to content

Tapeti za auto


chevap

Recommended Posts

Neznam za vas ali ja sam uvik bia razočaran ponudom tapeta za auto. Onda sam naša priko jednog shopa naša da mogu naručit tapete od tkanine po mjeri koje su above average kvalitete ali me uvik nervirala zima pa bi zasra s blatom itd... Međutim ima cca 2 godine dosta kupujem  priko jedne hr stranice svasta , jedna od tih kupovina je i hebeni gumeti tepih za scenica marke geyer & hosaja. E sad ne reklamiram stranicu ni ništa nego sam eto samo zadovoljan uslugom i omjerom cijene i kvalitete. Stoga malo guglajte i bulk kupujte jer se dostava zanajskupnji artikal . Ujedno sam i stavia sliku khmm tapeta da morete napravit jeli google search po slici, khmmm . Imaju .hr stranicu. I ovo khmm nije naziv stranice ne samo "digitalno" grebanj grla :D. Vidim da sad imaju i od tkanine , nisam ih testira pa neznam kakvi su.

 

avto-tepisi-renault-scenic-ii-03-09-crni-b088b45ff77dc2fa5734fdf2e76eaf6b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ako jednom spomenes neku dobru kupovinu i naziv prodavača to se ne smatra reklamom. Nije sad da ih hvalis u svako drugom postu. Skobodno napiši o kome se radi, withcar, silux, intetcars, nebitno

Ajfon 10 via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako jednom spomenes neku dobru kupovinu i naziv prodavača to se ne smatra reklamom. Nije sad da ih hvalis u svako drugom postu. Skobodno napiši o kome se radi, withcar, silux, intetcars, nebitno

 

Ajfon 10 via Tapatalk

 

 

OK, Silux. Ma nisam ode puno toga pisa, a iskreno nisam bacia oko na sva pravila . Po ostalim forumima di sam, moraš pisat u kodovima :D  . Evo tapeti već više 1 godinu i mogu reć strava , pogotovo šta je zadnji tapet za Scenica iz jednog komada.

Link to comment
Share on other sites

ja uzeo originalne za 300kn...

ovi vidim da nemaju otvore za kadice pa mi je to minus...

Link to comment
Share on other sites

Ako smijem pitat gdje se da naci originalne? Ja pitao u Fornixu Osijek, kaze lik nemaju, ne proizvode se vise. 

Imali su pocetkom godine na akciji uz kupnju akumulatora na poklon neke univerzalne, ali ni ti nisu imalo otvore za kadice ako se dobro sjecam.

Link to comment
Share on other sites

ja uzeo originalne za 300kn...

ovi vidim da nemaju otvore za kadice pa mi je to minus...

Ne kužim ? Koje kadice ?
Ah da haha, sad mi je sinilo. Da, nemaju ali meni ne smeta jer nevadim svako malo nešto, a i za vožaća i suvozaća strši oni njok za povuć tako da se može otvorit bez problema. Jedino za one izad triba pmalo dignit tapet.

Edited by chevap
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.