Jump to content

Katalog dijelova !


kozmo

Recommended Posts

Molio bih ako mi netko može dati link gdje ću na netu naći serijski broj svakog dijela moje vozilice-tipa nešto kataloga za sva Renaultova vozila.Trebam kupiti neko crijevo npr. ali neznam kataloški br. toga dijela pa da si pomognem u pronalasku i kupnji-hvala!

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nema renault to lijepo kao bmw..

Treba ti neka konkretna cijev?

 

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

Šteta-za bmw sam se sam snašao za 3 minute i našao što trebam. Trebam cijev usisa zraka koja ide od maske auta do kučišta filtera zraka(vidim da je poljepljena,debela i gibljiva-ako sam uopće pogodio čemu crivo služi!) Totalni sam laik za Renault-sorry. Moj je 1.4 16 v a slika je od 1.6-brijem da su ista crijeva-

Renault-Megane-Scenic-16-16v-Air-Filter-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Molio bih ako mi netko može dati link gdje ću na netu naći serijski broj svakog dijela moje vozilice-tipa nešto kataloga za sva Renaultova vozila.Trebam kupiti neko crijevo npr. ali neznam kataloški br. toga dijela pa da si pomognem u pronalasku i kupnji-hvala!

izvoli:

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/locate?c=Renault

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.