Jump to content

Renault laguna 2 1.9 dci


domba92

Recommended Posts

Prodajem lagunu 2006. Godiste 240000km 96kw.  U odlicnom stanju, od opreme ima tvornicku navigaciju, pola koza u odlicnom stanju, automatska dvozonska klima, tempomat, limitator brzine, follow me home, prednja i zadnje svjetlo za maglu, keyless go( kartica moze biti u djepu, automatsko otkljucavanje/zakljucavanje vrata) rolo zastori na zadnjim prozorima, grijanje retrovizora, sklapanje retrovizora, senzor za kisu, automatska rucna... sve od opreme radi. na autu je novi akumulator, zimske gume na alu felgama dimenzije 225/45/17 te ljetne na alu felgama istih dimenzija.

Leteci lezajevi promjenjeni preventivno na 220000. Novi potisni lezaj kvacila te novi dvomaseni zamajac.

Prodaja radi kupnje lagune 3. Ak sam nesto zaboravio a vjerojatno jesam slobodno pitati.75ecdc2ad0a219548275ed6dd4af78b4.jpg56d87700db97637d1abe5dd3a2f12952.jpg

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hahaha najvaznije... 4300 eura, jos slika budem okacio kad dodjem na komp

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eo dvije izvana, isprike sto neznam nadodat u postojeci post5603c73f00dec69bfddf6d12f144b654.jpg1cbf1c62b5351693e46d706e17f214df.jpg

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel puno trazim? Gledam mal po njuskalu moja laguna avion za ove u ponudi a manje para trazim... moze pomoc? Sugestije...

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemogu ocjenit jel to sarkasticno, ja mislim da auto vrijedi te novce u svakom slucaju

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Laguna nije bas prodajni auto.

Usporedbe radi, ja sam prodao svoju prije 3 godine, 2005. godina, 2.0 16v, oprema slicna tvojoj, 270 tkm. Otisla je za 2800 €. Jedini razlog prodaje su bili kilometri, tada sam radio oko 40 tkm godisnje, pa mi je trebao diesel. 

Inace, auto izgleda ocuvano

Link to comment
Share on other sites

Racunaj da ces morati spustiti za kojih 500 eura ak zelis prodat. Ja sam svoju kupio za 2500 eura, 2005 godiste. 229tkm.

Al je oprema expression, nema tempomat, navi, alu felge kozu itd., doduse ima parkirne senzore i xenon al nije ni blizu ocuvana ko tvoja.

Ova plastika oko klime, kartice i spremista iznad radija je izgrebana i ima dvije, tri udubine na vratima od udarca. Bila 3100 na njuskalu, na kraju sam preko poznanstva i cjenkanja spustio do 2500.

Da ti dam savjet s gledista kupca, svida mi se tvoja laguna,al gledam da prodem cim jeftinije pa cu uvijek naci neku po povoljnijoj cijeni s manje kilometara. Da imam tih 4300 s druge strane, uzeo bih tvoju, iskreno iz razloga sto vec duze vrijeme trazim taj volan i te siceve polukozne da stavim u svoj hehe. Nazalost sve sto sam do sad nasao su oni iz Ph1 koji imaju ruzan uzorak tkanine. Jos jedan plus kod tvoje mi je taj motor sa 130ks koji je rjedi, al noviji i moderniji od prastarih 120ks 1.9 dci, i naravno ona razlika: lanac-remen.

Edited by iScream
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.