Jump to content

12v acc odakle?


brzi16v

Recommended Posts

Znači zanima me odakle izvući žicu 12v acc koja daje struju kad se auto upali  i izgubi struju kad se ugasi? Na upaljaču je 12v stalnih tj ugasi struju tek nekih 45 sekunda nakon kompletnog zaključavanja...sa radia je nemoguce izvući tu 12 v acc..

Link to comment
Share on other sites

Zasto nemozes s radija izvuc?

Sem toga na pamet mi pada jedino struja za rikverc osvetljenje ili za obicne zmigavce

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20170617_151609.thumb.jpg.ed1b3ac614cceb20170617_151121.thumb.jpg.bfd092213a8f9ana radiu i na displeju su ove crvene sa stalnih 12 V. Na meganu 3 nakon sto se izvadi kartica gasi se kontakt, instrument tabla....trenutno koristim 12 V sa upaljača ali mi navigacija ostane jos raditi oko 45 sekunda nakon sto zakljucam auto. Znaci da mi je struja od nekud koja se pojavi kada i na instrunent tabli ali i gasi skupa sa njom

Link to comment
Share on other sites

Zar nije na radiju žuta stalna a crvena samo pod kontaktom? Pogledaj te žute i crvene.

Link to comment
Share on other sites

Da mata oko toga mi je pomagao i DraganST ali na meganu 3 ne postoji na radiju ta 12acc ili famozna zuta zica

Link to comment
Share on other sites

20170617_151609.thumb.jpg.ed1b3ac614cceb20170617_151121.thumb.jpg.bfd092213a8f9ana radiu i na displeju su ove crvene sa stalnih 12 V. Na meganu 3 nakon sto se izvadi kartica gasi se kontakt, instrument tabla....trenutno koristim 12 V sa upaljača ali mi navigacija ostane jos raditi oko 45 sekunda nakon sto zakljucam auto. Znaci da mi je struja od nekud koja se pojavi kada i na instrunent tabli ali i gasi skupa sa njom

ova žuta?

 

ZEq52UC.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne , ima identicna takva 2 konektora sa 3 zice među kojima je i ta zuta koju pokazujes ali ni ona nema 12v

Link to comment
Share on other sites

što se loše dogodi ako navigacija radi još 45 sekundi?

Link to comment
Share on other sites

Nista lose sve stima ali bilo bi mi draze da se gasi zajedno sa autom...ovako jos 12 v ostane 45sekunda + 30 sekunda navigacija se iskljucuje

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.