Jump to content

Renault Megane GT line


adnan195

Recommended Posts

Otvaram temu jer mi treba savjet o kupnji ovog automobila koji stoji u naslovu. Znaci radi se o karavanu , GT line sa 220 konja 2.0 turbo benzin sa Full opremom 3,5 godine star redovno servisiran u Renault servisu ovdje u Njemačkoj a isti servis odnosno autokuća ga i prodaje! Danas sam vozio svoju lagunu da promijenim neke sitnice i naletio na taj auto. A posto uskoro očekujem prinovu karavan mi se čini kao najbolji izbor . Auto me oduševio dugo nisam bio tako " zaljubljen " hahah. E sad ja vjerujem da taj auto neće dugo stajati a da se ne proda jer čije a je 12,500 eura. Planiram u subotu na probnu vožnju pa dotad neki savjet bi super došao. 

IMG_0359.JPG

IMG_0358.JPG

Link to comment
Share on other sites

Vidi samo da nije bio vozilo francuske zandarmerije koja patrolira njihovim autoputevima. Salim se malo, uglavnom su imali tu namenu sa ovim motorom.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidi samo da nije bio vozilo francuske zandarmerije koja patrolira njihovim autoputevima. Salim se malo, uglavnom su imali tu namenu sa ovim motorom.

 

to sam zaboravio reci vozila ga je vlasnica lokalne apoteke tako da je auto sto se toga tiče očuvan i vjerujem da nije gažen do kraja :)

Link to comment
Share on other sites

Znači, auto je apoteka, što se kaže. I to bukvalno. :yeah:

Ja bih odmah mijenjao. 

Link to comment
Share on other sites

Brza apotekarka :)

Oslanjanje je malo tvrdje, u pitanju je GT model, a ne GT line. Motor kao motor, odlican i nije preforsiran. Ako ti ne smeta tvrdo oslanjanje, go for it

 

Link to comment
Share on other sites

Brza apotekarka :)

Oslanjanje je malo tvrdje, u pitanju je GT model, a ne GT line. Motor kao motor, odlican i nije preforsiran. Ako ti ne smeta tvrdo oslanjanje, go for it

 

ispričavam se GT  model da :) vise ću znati nakon probne vožnje pase li mi ili ne i na kraju krajeva pitanje je koliko će cijeniti moju lagunu.

Link to comment
Share on other sites

Verujem da ovaj auto nije preterano "prodajan" u Nemackoj, tako da polako, imaj strpljenja.

Link to comment
Share on other sites

Auto je lijep, nema se kaj reci, al si siguran da ces iskoristiti 220 konja u obiteljskom karavanu?

 

Link to comment
Share on other sites

Cijena je odlicna! Jos kad bi imal produzeno jamstvo!! Nisi jos reko kolko ima km...

Za potrosnju sve znas, to bude popilo malo zesce, al za ovu cijenu... jos kad ti odbiju lagunu... bome bi ga rado vozal par godina :dobroje:

Ja ti pogotovo ne moram nis govorit i nagovarat hehe, samo napred! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan. Ima udubinu na A stupu, traži spuštanje cijene ili popravak :)

Link to comment
Share on other sites

Auto je lijep, nema se kaj reci, al si siguran da ces iskoristiti 220 konja u obiteljskom karavanu?

 

U obiteljskom karavanu prava mjera je 300+ konja

Ovo je taman za otvorenu cestu.

Link to comment
Share on other sites

Auto je lijep, nema se kaj reci, al si siguran da ces iskoristiti 220 konja u obiteljskom karavanu?

 

iskoristi se u rs6 ili rs4 karavanu :p ,da ne bi u meganu 200ks . Karavanu nikad dosta =) , bilo bi 300 taman tom autu

Link to comment
Share on other sites

Top auto bez mane....ako je ok za svaku preporuku

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Danas bio u salonu i dogovorio voznju za ponedjeljak ujutro. Auto sam danas pregledao i osim udubine na a stupu limarija je savrsena kao i unutrasnjost, doslovno bez tragova . Auto ima 75000 km , kupljen i servisiran u ovom salonu redovno. Kao sto sam rekao full oprema a najvise me fascinira taj famozni RS monitor , predobra stvar za mene jer obozavam tehnologiju. Sto se snage tice ne vidim problem u tih 200 ks. Zivim u  njemackoj pa je ovih 200 ks kao stvoreno za autoban ☺. A kad zena i dijete sjednu mogu se malo smirit ☺. Pri misljenju sam da svoju lagunu (2.0 dci , 135000 km , 2008 godiste ) ne dajem ispod 4500 e odnosno da megana zelim nadoplatit maksimum 8000 eura.Ako sam mozda pretjerao ispravite me.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao full oprema a najvise me fascinira taj famozni RS monitor , predobra stvar za mene jer obozavam tehnologiju. 

onda bi se na ovom ekranu izgubio ☺. U meniu , podmeniu, karticama i precacima ??.

20170314_151530-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

onda bi se na ovom ekranu izgubio ☺. U meniu , podmeniu, karticama i precacima ??.

20170314_151530-1.jpg

A možda je samo problem u dizajnu sučelja, sigurno ta interakcija može biti pojednostavljena.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi evo da se pohvalim da je auto kupljen. Nakon probne vožnje vise mu nisam mogao pobjeći :) a dobio sam izvrsnu cijenu za svoju lagunu tako da me ovaj izašao 8000 e . Slijedeći tjedan ga dobivam pa otvaram temu sa fotkama :) 

Link to comment
Share on other sites

Prije nego otvorim temu sa slikama molio bi admina da mi kaze u kojem djelu foruma da otvorim temu? jer sam vidio da je netko od kolega temu o svom GT220 otvorio u sekciji Renault Sport pa su nastala prepucavanja.

Link to comment
Share on other sites

Ma stavi ga u RS, brzi je od mnogih anemicara. :D Jos ako ga chipnesh, ima da ide ko veliki. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.