Jump to content

Kupnja megane 1.6 16v coupe


olympya

Recommended Posts

Bok ekipa, gledam za majku neki auto do 8 soma eura i najvise mi upada u oko pro ceed i megane coupe 1.6. Megane mi je ljepsi i jaci pa bi rade njega. Zanimaju me neke mane ako ih ima?? Mislim da je auto ful jednostavan i zato ga zelim. Dizela ne zelim ni blizu kuce. Makar imam i ja lagunu dci ali ne zelim da moram i o njenom mozda buducem meganu razmisljat o diznama, turbu, dvomasenom, dpfu i slicnim s..anjima. Uglavnom, zanimaju me iskustva

Hvala ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kupuj, nema mane. Osim graničnika na vratima, al to je problem čitave "generacije". :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Kupuj, nema mane. Osim graničnika na vratima, al to je problem čitave "generacije". :bigl:

hahah na to sam naviknuo na vec dvije lagune. Zato i zelim coupe jer ima dvoja vrata manje ?

Link to comment
Share on other sites

Imao ga, motor je dobar, fino ide...6 brzina...mjenjac dobro pogođen...potrosnja moja od 6-8,5litara...da se naci dobar primjerak do 120tkm...vozio sam ga nekih 35 000km...odradio dva mala servisa...od kvarova granicnik vrata i prekidac za rikverc voznju..

Link to comment
Share on other sites

da ista stvar imam i ja takav doduše ni godinu dana, nema tu neke mudrolije. Pazi na varijator  to je malo skupo to jedino.ovako sjedi i vozi :D 

Link to comment
Share on other sites

Znači mama je sportski tip i nema problema s leđima? Mislim, kad gledaš niske i sportlooking aute...Ili ti to biraš po svom guštu, jer nikad se ne zna kad ćeš posuditi auto ;)

Link to comment
Share on other sites

A super, tako sam i mislio ?

Trenutni ima na njuskalu dvije jako pbre prilike, jedan mi je tu u Rovinju za 7000 evra i 90000km i jedan u ZG sa nesto manje os 40000km za 8 soma cini mi se.. Ali moram Mondea prije prodati pa se ide u kupnju ?

Znači mama je sportski tip i nema problema s leđima? Mislim, kad gledaš niske i sportlooking aute...Ili ti to biraš po svom guštu, jer nikad se ne zna kad ćeš posuditi auto ;)

hahahha majka je cool, al ipak nek se nade za posuditi da ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je prodajem coupe top stanje. Ako oce nek zove me.

tvoj je DCI vidim ??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ekipa, znaci kroz koji dan sw definitvo kupuje megane. Zanima sad misljenje o 1.4 tce motoru??

Ima na njuskalu jedan u splitsko dalmatinskoj zupaniji. 

Link to comment
Share on other sites

Imam ga ja. Motor odlican, presao 100tkm ni jedan problem. Potrosnja u mojim uvjetima oko 8-8,5l. Po meni prava mjera za megsa, ima dovoljno snage, a uglađen je i tih! Zna bit osjetljiv na lose gorivo(obicni 95) dok na classu nikad nisam imao problema i samo njega tocim. Ako je sve u redu s autom, go for it!

Link to comment
Share on other sites

Ja imam dynamique opremu koja je bila najjača serijska kod nas, a ovaj mi se čini kao privilege koji se prodavao vani (ta je jos bolja). Ili je samo frajer dodao navigaciju i kožu, što mi se čini izglednije. A ovo za cijenu, vidis da je istekla rega, pa se možda frajeru ne da zajebavat više s autom. Nazovi i pitaj.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kako se krece potrosnja tim 1.6 16V ?  kolko znam dosta ljudi se zalilo da po gradu je 10 12 13l ,  kako mu je otvorene voznje prosijek ? .

Dvoumim se oko 1.5dci standardnog sa 78kw ili taj benzinski .  Imam doma jednog dci 78kw i prvi smo vlasnici od 2008g i u sve ove godine prosjek godisnji mu je 5.9-6 l svake godine . 

pa gledam i dvoumim ici na 78kw dci ili na taj benziski .  Kako je odrzavanje toga benzinca , ima li kakvih vecih problema ? kako sa izmjenama remenja i na sto trebam pripaziti . 

 

Hvala

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

vox...  jeftin za odrzavat potrosnja max 10.5l  

Otvorene 6.5 do 7.5L

Buraz moj ti prodaje svog s 42.000km ima sada

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ga kupio za mamu prije dva mjeseca. Tražio sam benzinca baš zbog jeftinog održavanja. Jer mi je dosta zamašnjaka, dizni, turba i visokotlačnih pumpi.

Ovaj ima Lovato plin pa ajde, inače po bordu benzina pije oko 10-13 litara. 

Ja bi ga isto vjerojatno prodao jer mama ne može na kraj snjim jer je coupe :aua:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.