Jump to content

Renault Megane GT 220


adnan195

Recommended Posts

Kao što sam i rekao došlo je vrijeme da predstavim svog novog ljubimca , četvrtog po redu iz Renault obitelji . Radi se o Meganu GT220 sa 2.0 turbo benzincem od 220 konja. Auto je 3 godine star sa 60000 km. Redovno je servisiran u ovlaštenom servisu te je u odličnom stanju , kako unutrašnjost tako i karoserija ( osim udubljenja na a stupu ) . Sto se motora tiče ja tu nemam primjedbe. Oduševljen sam snagom koju daje od najnižih okretaja pa sve do 5000 . Mjenjač precizan iako bi mogao imati malo kraći hod ali ne smeta stvarno. Sto se tiče opreme tu je rlink, rs monitor , automatska dvozonska klima, USB,sd , AUx ,bluetooth , grijanje sjedala ,senzori za kišu i svjetla. Kamera za parking, senzori naprijed i Nazad. Sjedala su sportska na rubovima sa kožom . Detalji izvezeni crvenim koncem na volanu i mjenjaču daju super dojam. Dalje od opreme tu je tempomat, start-stop sustav, upozorenje prelazka na suprotnu traku. Trenutno mi ništa vise ne pada na pamet :) . U srijedu sam ga preuzeo i odmah odradio nekih 100 km :) . Auto je užitak za vožnju . Sto se mjesta tiče ima sasvim dovoljno za moje potrebe. Ja , supruga i uskoro dijete. Bunker odličan posto se otvara cijela zadnja strana tako da se može ukrcati stvarno svašta a pogotovo kad se obori zadnja klupa. Vratimo se na vožnju. Volan jako precizan , ovjes tvrd ali ne i neudoban, naravno neusporediv da lagunom ali još uvijek dosta udoban.Sto se tiče potrošnje tu još nemogu davati informacije prvenstveno jer mene bas briga za potrošnju a i zbog toga sto ga još nisam vozio "normalno". Mogu samo reci da je auto odličan i preporučio bih svakome tko želi uživati u vožnji i snazi da bez razmišljanja uzme.

IMG_0477.JPG

IMG_0478.JPG

IMG_0480.JPG

IMG_0482.JPG

IMG_0484.JPG

IMG_0485.JPG

IMG_0487.JPG

IMG_0488.JPG

IMG_0492.JPG

IMG_0494.JPG

IMG_0495.JPG

IMG_0496.JPG

Link to comment
Share on other sites

Zgodno karavanče. 

Nisam znao da su dolazili sa tolikim motorom. 

Vjerojatno jer i nisam baš pratio megana kao opciju za kupnju zbog potrebe za puuunooo više prostora na zadnjoj klupi. 

 

Ali recimo kad djeca odlepršaju iz gnjezda, pa tata poludi sa 48-50....:tulum:. ..Taman. :yeah:

Ne napadan dizajnom, a močan za svaku priliku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Strašan auto i tema za praćenje. Nemoj se ustručavati pisati. Puno uživancije s autom ti želim.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zgodno karavanče. 

Nisam znao da su dolazili sa tolikim motorom. 

Vjerojatno jer i nisam baš pratio megana kao opciju za kupnju zbog potrebe za puuunooo više prostora na zadnjoj klupi. 

 

Ali recimo kad djeca odlepršaju iz gnjezda, pa tata poludi sa 48-50....:tulum:. ..Taman. :yeah:

Ne napadan dizajnom, a močan za svaku priliku. 

 

pa svakako zadnja klupa nije prostrana kao kod lagune ili sličnih modela ali opet kažem za moje potrebe idućih 4-5 godina sasvim dovoljno .

Strašan auto i tema za praćenje. Nemoj se ustručavati pisati. Puno uživancije s autom ti želim.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

 

Stvarno je auto uživancija , dovoljno govori da sam od srijede do danas potrošio rezevoar benzina :) s time da sam radio srijedu ,četvrtak i petak :) 

Link to comment
Share on other sites

Volim ovakve "obične" aute, kad treba snage ima, kad treba udobnosti, veličine prtljažnika i opreme opet ima.

Nikoga ne provocira da se utrkuje samnom, ali zube može pokazati.

Ovakav primjerak se isplati imati u zemlji gdje ima ceste bez ograničenja, pa kad zaželim spržim rezervar za 350-450 km.

Svaka čast i puno sretnih km!

Link to comment
Share on other sites

Jedan od meni ljepših karavana na ovom forumu, čestitke!

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Volim ovakve "obične" aute, kad treba snage ima, kad treba udobnosti, veličine prtljažnika i opreme opet ima.

Nikoga ne provocira da se utrkuje samnom, ali zube može pokazati.

Ovakav primjerak se isplati imati u zemlji gdje ima ceste bez ograničenja, pa kad zaželim spržim rezervar za 350-450 km.

Svaka čast i puno sretnih km!

 

 

ovo si odlično rekao , bas je tako i bilo ovih dana , pun rezervar i gas :) 

Jedan od meni ljepših karavana na ovom forumu, čestitke!

 

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

 

 

Hvala puno :) 

Link to comment
Share on other sites

Imas dosta konja, boja super i rukohvate naravno imas to je za pohvalu.....mislim da gt/gt line to svaki ima

Link to comment
Share on other sites

Lijepi auto sa moćnom mašinom! ? 

Link to comment
Share on other sites

Koja je cijena takvog auta gore, koliko te izašao ukupno?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Koja je cijena takvog auta gore, koliko te izašao ukupno?

 

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

 

 

moj je bio 13000 E . Poreza još oko 100 eura i to je to, osiguranje je 840 eura kasko

Link to comment
Share on other sites

Kak se gleda opce to vani. Ajmo rec auto kosta 40.000 eura kolko bi me u hrv s regom i svim izaso

Link to comment
Share on other sites

E to ti neznam točno , uglavnom znam da je isplativije uvozit novija odnosno skuplja auta iako zvuci smiješno . Ali recimo znam da je novi golf uvezen iz njemačke sa svim davanjima jeftinije za par hiljada eura nego novi golf u Hrvatskoj.

Link to comment
Share on other sites

Kak se gleda opce to vani. Ajmo rec auto kosta 40.000 eura kolko bi me u hrv s regom i svim izaso

ovisi ti o godistu, o kilometrazi, o plinovima, o opremi, mnogo faktora je u igri.

Link to comment
Share on other sites

Našao sam mu prvu zamjerku, zvučnici odnosno zvuk je žalostan. Očekivao sam vise, prerovio sam sve postavke sve izokrenuo ali ništa nisam dobio. Na kraju sam skužio da visokotonci uopće nisu ugrađeni pa sam i to naručio . Doći će ovih dana pa ćemo vidjet je li ista bolje sa njima ali sumnjam. 

Link to comment
Share on other sites

Bit će ti čišći zvuk pa ćeš moći dodat malo bassa dolje. Dobit ćeš ali opet to neće bit to...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bit će ti čišći zvuk pa ćeš moći dodat malo bassa dolje. Dobit ćeš ali opet to neće bit to...

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 

 

Da to sam već čuo od jednog kolege sa foruma neznam stvarno mi se ne raskopava to sve .

Link to comment
Share on other sites

kolko bi kosto takav 2.0dci 165 izvana  phase 3 s davanjima? 

Ja sam za svog dao preko 1000e bez registracije, dok nisu povisili davanja, znaci sad si racunaj minimalno duplo.

Link to comment
Share on other sites

Thnx... bum jos vidio. Mislio da ima neka formula tipa ta cijena plus 20% gore. 

Uglavmom sigurno bum uzo nest jace. Mozda RS 4

 

Inace brutalan auto....  zvijer i tiha patnja moja.

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.