Jump to content

Leptir ler gasa


kozmo

Recommended Posts

Pozz,problem-need help ! Danas sam imao u planu očistiti leptir no nisam uspio skinuti usisnik zraka-Slikovni rezultat za air manifold renault scenic

Sve šarafe sigurno povadio,izvadio bobine,odpoio sam sve konektore,no nešto ga još drži na kučištu leptira ler gasa! Mogu ga micati gore-dolje,lijevo-desno no nemgou ga isčupati van! Zna li netko u čem je caka??? Motor je 1.4 16v 2000god.

Link to comment
Share on other sites

Moras kutiju filtera zraka otkaciti od klapne, jos 2 vijka od gore sa zadnje strane usisne grane, vijci gledaju prema dole, duzine cca10cm

Link to comment
Share on other sites

Moras kutiju filtera zraka otkaciti od klapne, jos 2 vijka od gore sa zadnje strane usisne grane, vijci gledaju prema dole, duzine cca10cm

Skinuo sam kutiju,i ta 2 šarafa sa zadnje strane su izvađena i prije mog upita ovdje.Nije u tome problem....

Link to comment
Share on other sites

Mislim da i dole ispd leptira ima saraf

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.