Jump to content

Pečenkijada 2017 Slavonski >Brod ,listopad


16 tl

Recommended Posts

Dragi članovi i forumaši, kao i svake godine tradicionalna pečinkijada je izuzetno posječena u Slav Brodu.Ovim putem u moje osobno ime i članove podružnice te novo osnovanog oldtimer kluba (Brod na Savi),pozivamo zainteresirane da dođu.Shodno tome da nismo organizirali druženje od zadnjeg susreta ovo se čini atraktivno.Točan datum još ne znam,obično je oko 5-oga.Čip je minimalan,oko 50 kn, mi ćemo nabaviti mesinu,roštilj,i ostale kerefeke,uglavnom, to je suštinski dernekijada mesa i alkohola.Prostor odvijanja u mojoj režiji je natkriven i u slučaju jakog vjetra pa čak i snijega biti će ograđeno od vremenskih nepogoda.U svakom slučaju oni koji su zainteresirani neka prate topik,i budu konektovani u svezi glede ovoga...Nema potrebe kupovati pivo kada ćemo ga u BiH riješiti za 80 kn gajbu cca (žuja, karlovačko) ...

Link to comment
Share on other sites

šta 5-og.....to je utorak ili srida..... dajte se malo koncentrirajte...... manje papati

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi malo do Broda... Posjetim svoje i upoznam ekipu, bar onu stariju. Jedino da mi se poklopi dogovoren termin sa slobodnim danima. Heben je posao smjenskog rada 12/24 12/48. Hajde vidite pa ee probam organizirat ako budem mogao.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ko zna, mata,  kakva je glava bila sinoČ kad se ovo pisalo. :piju:

Link to comment
Share on other sites

Piše da je obično oko 5-oga, glava je ok,uglavnom .Prošle godine su roknuli datum 18-og.Pratite topik i saznati će te kada je, za one koji su zainteresirani...

Link to comment
Share on other sites

pratimo, pratimo....s nestrpljenjem :tulum:

Link to comment
Share on other sites

Hoce tamo biti i janjetine?:hop:

Vjerovatno ako imam i tune mora biti i ovoga..

Link to comment
Share on other sites

I'm in!

Auu kako si pogodio.

15-og je kirvaj u Bukovlju.

Znači da ču žderati mesinu 2 dana [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Hebi ga, meni "najdrazi" sef jos nije slozio raspored za 10. mjesec pa ne mogu nista planirati. Smjenski rad je prokletstvo...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hebi ga, meni "najdrazi" sef jos nije slozio raspored za 10. mjesec pa ne mogu nista planirati. Smjenski rad je prokletstvo...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

ma lako za raspored, mene vise brine 2x180 km (vise manje) znas li koliko je to mogucnosti da nesto pocne skripati, skljocati, zujati.Bar dve,tri strane [emoji7], postova naravno

Link to comment
Share on other sites

Ok, necu se kao virus siriti ovdje. U karanteni sam. Ako sef slozi raspored kako valja, dolazim jer sam zeljan drustva. Ugodno s korisnim, clanovi kluba, roditelji u Brodu i slicno.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Taman gledam kud, kako i šta?

Dolaziš?

Izgleda da ćemo draga i ja također doć.
Još nagovaram ScenicRXE da nam se pridruži, ali ne da se :D

Link to comment
Share on other sites

Dolaziš?
Izgleda da ćemo draga i ja također doć.
Još nagovaram ScenicRXE da nam se pridruži, ali ne da se :D

Bojim se da ne!

Raspored mi je gust i ne znam kako da ubacim SB. 

Ali ima još 14 dana. Možda se izrodi neka prilika

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako koga ipak nanese put za SB, imate moj broj mobilnog, Poloj je  gradska plaža na Savi pa nemoš fulat u smislu gdje je to jer svi znaju ....stadion ili dvorana Vijuš, pored nje Splavarskom ulicom drito na najpoznatiju plažu...

Link to comment
Share on other sites

79 EKIPA B - Podvinje
80 STARA ŠKOLA
81 LIČKI ŠOR
82 MOTORISTI STARA GARDA
83 RENAULT KLUB HRVATSKA
84 OTK "BROD NA SAVI"
85 Caffe bar "TRUCK" Slobodnica
86 SOKOL BROD
87 OLD TIMER KLUB SB
88 IME NIJE BITNO
89 CIK - NEMA LABAVO
90 PD " IZLETNIK"
 

 

131 ekipa prijavljena, do sada najviše....zajedno pečemo 3 pečenke...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.