Jump to content

Pumpa nafte ne dobiva struju clio 2


MarinM

Recommended Posts

Znaci vozio sam sve normalno,parkirao i kad sam htio ic dalje idem palit i vidim vergla dugo nekako i nakraju upali jedva i okej napravio sam jedno 200m i ugasio se kao da je ostao bez nafte. I bilo mi je cudno al dobro otisao na pumpu kupio nafte nasuo, napumpao naftu i okej upali bekako jedva i radi tj vozi kilometar i opet se ugasi (ostane bez nafte )... Svaki put kad napumpam na ruku radi kratko dok ne potrosi iz cijevi i onda se ugasi. Sa instrumentom sam gledao kad dam kontakt nikakva struja ne dolazi na pumpu u rezervar? ima kakav osigurac ili nesto? 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja upoznat sa svojim kliom on nema pumpu u rezervaru to mu je samo plovak pumpa je na motoru Delphi

Link to comment
Share on other sites

nema pumpu e rezervaru

pumpa na mašini "bosch pumpa" vuče gorivo

probaj maknut čep rezervara i onda vozit. možda se radi vakuum i nemože vući gorivo

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.