Jump to content

Scenic II, ph2,v 2007., kalibracija pokazivača goriva


szagorec

Recommended Posts

Pozdrav,

 

imam Senic,ph2, 2007.god, 1,6 16V,oprema Prestige,automatic.

Mijenjana je pumpa goriva prije 15ak dana i sada primijećujem da mi pokazivač goriva ne pokazuje baš točno razinu goriva.

Recimo,danas mi je pokazivao 2 crte,natočio sam 24L,a pokazivač je dodao samo jednu crtu i sada pokazuje 3.

Znate li možda kako da ga kolabriram? Očito se promijenom pumpe razhebao pokazivač.

 

Hvala

Edited by frenchkey
pravopisne greške u naslovu
Link to comment
Share on other sites

Ista stvar i kod mene... Ja sumnjam da su nešto spetljali s plovkom... Iako, nisam stigao već dva mjeseca odspojiti kleme, možda i to pomogne :)

Link to comment
Share on other sites

Ma postoji na kompovima i safe mode,samo nisam ziher do kada i za koje modele se moglo ući i može li se tamo šta napravit.

 

Možda nam netko pomogne. 

 

Inače,ne vjerujem da je nešto sa plovkom jer se pumpa jednostavno vadi van i vraća,čak i prejednostavno,drži je samo plastično jack i gumeni nosač u rezorvoaru.Tako da mehaničaru nije bio ni problem zamijeniti je,osim šta je skidao rezervoar jer nije želio micati tapicirung i sve ostalo da se dođe preko kabine. Možda i bolje.

Link to comment
Share on other sites

He,he,nisam ni skužio da sam napisao kolabrirat :respect:

 

Ajde probat ću danas dotočit do ibera pa ćemo vidjet......

Edited by szagorec
Link to comment
Share on other sites

nalij do čepa i kalibrirati (ne kolabirati) će se sam

Nije pomoglo,do čepa,ali nije se pomaknuo sa 3 crtice.

Resetirao sve board postavke(ne u safe modeu već normalno),ali i dalje isto. 

Edited by szagorec
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.