Jump to content

Clio 1.4 16V RXT


Salle

Recommended Posts

Nakon twinga koji je neslavno završil ;( uletila nova pila :D

2001a godina, 1.4 16v 70kw, 210tkm. Kupio prije dva tjedna, zasad uz podosta posla jako zadvoljan sa autom.

Evo par slika kad je kupljen

5.png

1.png

4.png

 

Prvo kaj sam promijenio su kratka svjetla, stavljen HB3 LED kit, komplet led u unutrašnjosti i led pozicije.

3.png

 

Kaj se tiče mehaničke ispravnosti, donji nosač motora treba mijenjat pod hitno, i desna gumica balans štange ima lufta tak da polako prikupljam dijelove i to u petak mijenjam.

Nosač motora gornji i donji, nosač getribe, komplet seleni, kugle, i gumice balans štange zasad riješeni.

2.png

 

To je za sad to, posla ima puno puno, al sve to planiram riješiti do kraja godine :jez:

Link to comment
Share on other sites

Lijepo izgleda autić. Jesi zadovoljan sa LED svjetlima? 

Link to comment
Share on other sites

Da i mene zanimaju ta led svjetla. Jel svjetli kaj bolje od halogene žarulje?  Ovaj donji ufrkani nosač odma baci u smeče i kupi od dci-a sa okruglim selenom, puno je bolji, jači i dugotrajniji. 

Link to comment
Share on other sites

Prije no sto odgovori na to kako mu svijetli nek poslika snop svjetla na zidu dok je nekih 10m od istog.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Milos znao sam da ces to napisat... hehe

Svi znamo da xenon bolji od led

To sam ja radio na meganu

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

ja na ovom snimku vidim samo da led jace bljesti (led) jer je kao prvo snimano IZNAD snopa koji baca, i iznad linije reza jer da je ispod xenon ne bi bio tolko blag... , ako vi vidite ista drugo tj ovo vam pokazuje da je led svetliji onda ... onda nemam dalje komentara... 


da ne pricamo o mogucnosti manipulacije s snimkom sto je i vidljivo, pogledajte auto kolko je tamniji na slici s xenonima..  (u paintu sam spojio godnji i donji snimak) 125.thumb.png.59d156bc26a6ab38f703733c0f

I onda se cudim zasto tolko auta bljest...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lijepo izgleda autić. Jesi zadovoljan sa LED svjetlima? 

Da i mene zanimaju ta led svjetla. Jel svjetli kaj bolje od halogene žarulje?  Ovaj donji ufrkani nosač odma baci u smeče i kupi od dci-a sa okruglim selenom, puno je bolji, jači i dugotrajniji. 

Zadovoljan sam, čist ok svijetli, bolje od obične halogenke

clio1.png

Kaj se nosača tiče misliš na ovakav? naručio ga pa sutra vidim kaj budem i kak, inače je ovaj swagov dosta kvalitetniji od ovog koji je sada gore, a baš zbog samog trajanja mijenjam ih sve tak da mislim da budem onda jedno vrijeme bez brige :piju:

clio_2.png

Kak prodes tehnicki s tim led svjetlima?

ne zamaram se uopće, radim dnevno cca 100km s autom i svaki se dan mimoilazim s plavcima i nikad ništ, kutija od ledica ima E oznaku, a ak na tehničkome ni to nebude prolazilo zamijenim žarulje u roku 30sek. Makar sumnjam da bude ikad bilo tko kaj prigovoril jer je leća pa ono, a fakat ne smeta vozačima iz kontra smjera.

Link to comment
Share on other sites

Da da to je taj, ja sam promjenio 2 ova obicna u roku 2mj sve gori od goreg i onda saznao da pase i od dizela i eto njega imam vec neko vrijeme i puuuuno manje se motor cima.

Link to comment
Share on other sites

Da da to je taj, ja sam promjenio 2 ova obicna u roku 2mj sve gori od goreg i onda saznao da pase i od dizela i eto njega imam vec neko vrijeme i puuuuno manje se motor cima.

Je i stavio sam toga na kraju :piju: tnx na info, nije mi uopće palo na pamet da bi mogli biti dimenzijski isti

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.