Jump to content

Čudno brujanje, Laguna II


maracmarta

Recommended Posts

Evo opet isto brujanje dakle vec sam 7 tih selena promjenio ali nije do tog,sad se kod paljenja cuje neki tupi udarac...da napomrnem mislio sam da je donji nosac motora koji sam promjenio i dalje taj udarac isti...moje misljenje da nesto sa auspuhom nevalja...a moj mehanicar kaze da je kao sa njim sve ok...

Link to comment
Share on other sites

Završi tu priču, odnosno kupi taj nosač zajedno s uprešanim selenom, naravno original.

Link to comment
Share on other sites

Ma bi ce badava jer nije on kriv sigurno...svaki koji sam dosad stavio isto je bilo...a sad i bez selena brunda

Sve me vuce na fleksibilnu cijev auspuha

Link to comment
Share on other sites

Do nosača je sigurno. Ne mogu decidirano reći do kojega jer nisam čuo to brundanje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav, mene muči taj selen na tom aluminijskom nosaču. Ne uspijevam ga nigdje naci. Zapravo i one koje nadem nemaju one plastike koja ide oko njega, a meni je ona napuknuta. Ima netko neku ideju?

Link to comment
Share on other sites

ja ga kupio u auto kreši za 44kn sa popustom, ali mi sad puno jače trese u leru, ali je ručica mjenjača mirna na dodavanje i puštanje gasa

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.