Jump to content

Problem sa hladenjem?


Hlupa

Recommended Posts

Pozdrav,danas sam kupio Clio II 1.6 16v pa imam par pitanja ako mi netko moze i zeli pomoci...sada kada sam ga prema doma vozio auto grije ko lud pa sam htio probati klimu ali nema pomaka i dalje je vruce na minimum i kada zagasim klimu opet je na minimum puse vruce a vani.je 10c..klima je digitalna pa ako netko zna sta bi moglo biti i km sat mi stoji u pocetnom polozaju na cca 70 i od tuda krece mjeriti koliko sam skuzio kada pokazuje 130 ja se vozim cca 60 pa sta bi to bilo i centralno ne radi odnosno kada na vozacevim vratima zakljucam samo njih zakljuca a kada prvo zakljucam unutra na lock pa onda jos na vratima vozacevim zakljuca i jedna i druga ali ne gepek?Sad sam vec malo naporan sorry!!

Link to comment
Share on other sites

Ne želim biti grub, ali mislim da si kupio auto po kojem je netko žešće čačkao.

Klapna od grijanja ne radi, tj. stalno je otvorena.

Kilometar sat je netko otvarao pa kazaljku krivo vratio.

Zaključavanje je vjerojatno otišao motorić.

Link to comment
Share on other sites

Ma znao sam ja to nisam ga puno platio,hvala na odgovorima a sta se tice sata danas sam vidio da nekada krece od 60 nekada ostane na 130 danas sam se po gps vozio 110 a na satu zakucao :)) tako da mislim da nije do kazaljke nego nesto drugo a ovo drugo cu pogledati,hvala jos jednom!

Link to comment
Share on other sites

Pinjon brzinomjera na mjenjaču promijeni. Najbolje originalni novi, pa original polovni, pa oni sa aliexpressa za 10 dolara (podrhtava kazaljka povremeno)

A da se on i popraviti, imas tutorijal ma forumu

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo za vrata moguce je da motoric radi a da je šipka koja pokrece zaključavanje izašla iz ležišta. Treba skinuti tapecirung pa vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam jedan kljuc koji je strgan i ima samo ovako zakljucavanje a inace mislim da ima...jel se moze to kako rijesiti posto nemam nego samo ovaj kljuc?

Link to comment
Share on other sites

može, ključ napraviti i kodirati ili jeftinije kupiti daljinsko centralno na ebay za 100 kn

Link to comment
Share on other sites

Oprosti kaj zezam ali jel moguce da mi na poruku postavis link jer ja neznam ni kakav je kljuc ni nista ovaj je skroz zglodan :)

Link to comment
Share on other sites

otvori ga pa pogledaj, možda je samo mikroprekidač otišao. ako je elektronika uredu lako se pripaše u novo kućište koje je još jeftinije od onog kompletnog s linkia

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je prazan skroz,narucio sam ovaj sa linka...koja je procedura kad mi stigne sta trebam sve mapravit i gdje ako znate?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

možeš staviti svoj narezani metalni dio unutra i programirati elektroniku, ili dati narezati ovaj novi prema starome. 

Mada ne izgledaju isto kućišta, ovaj tvoj stari je isti kao na mom meganeu 1, dok ovaj novi je kao na Cliu 2 phase 1

Link to comment
Share on other sites

Stavit cu svoj nutra,a gdje mogu programirati elektroniku i jel znas koliko se krece cijena programiranja?Hvala

Link to comment
Share on other sites

taj tvoj stari morao bi unutra imati nešto kao kvadratni ugljen crne boje, osim ako nije maknuta blokada paljenja

Link to comment
Share on other sites

Bez toga valjčića nećeš moći upaliti auto.

Pa ako želiš koristiti novi ključ to mora biti u njemu.

I pazi da ga ne izgubiš jer će biti veselo.

Link to comment
Share on other sites

aj otvori tog novog da ga vidimo. Čini mi se neki ključar u CC1 u Zg ima opremu za to

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.