Jump to content

Čelične Felge, grand scenic 2012


partytime

Recommended Posts

Pozdrav ekipi,

Pripremam se za zimu pa posto su mi ostale stare zimske gume 16 cola, u odličnom stanju, od grand scenic 2 odlučio sam da umjesto da kupim 17colne nove zimske gume da uzmem 16 Colne čelične Felge.  Po prometnoj mogu na njega staviti dimenzije 205 60 R16.

Nedoumica mi je u felgama. Rezervni kotač je čelična felga sljedećih oznaka 6 1/2 J 16H2H. Našao sam jedne rabljene istih takvih oznaka te jedne sljedećih 6 1/2 J16H2. Ove zadnje su jeftinije ali me zanima koja je razlika između tih dviju jer prodavač mi nije znao objasniti. 

Jel bi ove zadnje odgovarale s obzirom da nedostaje jedno H?

Mozda glupo pitanje ali se zbilja ne razumijem.

Hvala na pomoći.  

Link to comment
Share on other sites

Gledaj samo da je ET47, ostalo je nebitno, to H iza H2 nema veze, jer je isti profil felge.

Link to comment
Share on other sites

Gledaj samo da je ET47, ostalo je nebitno, to H iza H2 nema veze, jer je isti profil felge.

Tx direstraits

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.