Jump to content

Megane 1.6 16v zavergla pa prekine


olympya

Recommended Posts

Kupljen megane coupe 1.6 16v. Kod prvog paljenja na hladno dosta dugo vergla a onda svako toliko kad ga palim sami jednom zavergla na dijelić sekunde i stane. Stisnem opet gumb i onda upali normalno. U cemu moze bit problem. Bivsi vlasnik kaze da je imao neko zujanje bendiksa elektropokretača ali mu ga je mehaničar valjda samo očistio pa da ce se vidit kroz vrijeme ako treba mjenjat. Ima to neke veze?

Link to comment
Share on other sites

A mogu probat drzat da, jutros je upalio normalno. Samo mi nije jasno zasto vergla tako duže kod prvog paljenja

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Danas mi je dva puta prekinuo paljenje na pritisak gumba. Sta i taj megane ima čitač ko laguna sa onom malom plastikom unutra koja pukne?

Link to comment
Share on other sites

Danas mi je dva puta prekinuo paljenje na pritisak gumba. Sta i taj megane ima čitač ko laguna sa onom malom plastikom unutra koja pukne?

Nema

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zasto se to onda desava kod paljenja? Kad bi bar bilo svaki put bi mozda bilo lakse ali meni se to desi kod svakog petog pljenja iliti 2-3 dana.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.