Jump to content

Renault Megane BERLINE 1.5 DCI


nansale

Recommended Posts

Dakle ovako..prodajem Renault Megane 1.5dCi, 63kw, 5 vrata , kupljen u RH, 1.reg 2006. god, auto je registriran do 21.07.2018. 

Auto od opreme ime sljedeće: original Renault audio sustav sa 6 zvučnik, klima uređaj, putno računalo, prednji el. podizači stakala, airbagovi, dupli nasloni za glavu, središnji naslon naprijed, novi akumulator, nove gume Uniroyal RainExpertE3 (195/65-15), ISOFIX sjedala, zatamnjena stakla. 

Vozilo je u odličnom stanju i mehanički uz nekoliko sitnih oštećenja karoserije (kamenčići, parking). 

Redovno servisiran (zadnji servis u 10/2017) u ovlaštenom servisu - posjedujem RN/radne naloge, motor radi mirno, ovjes je u odličnom stanju, klima uredno hladi. 

Mala potrošnja, redizajn modela, pouzdan 1.5 dci motor novije generacije.

Cijena 30000 kuna.

IMG_20171021_145835.jpg

IMG_20171021_150317.jpg

IMG_20171021_150006.jpg

IMG_20171021_150055.jpg

IMG_20171021_144111.jpg

Link to comment
Share on other sites

Popust za forumase.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Cca 207 tkm, ako treba točan broj ti javim tijekom dana.

Stanje još uvijek kao na slikama, stavljen je novi kožni volan jer mi je stari dosta izlizao, ako te šta još zanima pitaj..

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Može lock ili delete ovdje.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Čeka me ovaj mjesec veliki servis i još neke sitnice koje želim da odradim na njemu, što mi nitko ne prizna, ljudi ruše cijenu što je i njihovo pravo.

Uglavnom ponuda je bilo ali vozim se i dalje. The end.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U ovom trenutku odustajem.

Mislio sam, kao što čitam i mnogi drugi na ovom forumu, ići na drugi polovni iz 2013 i mladje ali kroz godinu dana mogu i na novi pa ću pričekati tu godinu.

Zasad nas stvarno služi odlično - Kt-Zg-Kt i nekoliko puta godišnje na more - guta sve ok.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mene isto odlično služi,ne kvari se ništa i da ga prodajem sigurno ne bih dobio,za mene, realnu cijenu pa neka ga i dalje.

Hrđe nema nigdje i to je, uz motor , bez ikakvih primjedbi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.