Jump to content

Izmijena antifriza na meganu 1 1,9dci


bodo

Recommended Posts

Pozdrav

Molio bih cijenjene kolege za malo pomoći ,naime ovih dana planiram mijenjati antifriz na mom meganu i neznam kako  najlakše ispustiti rashladnu tekućinu.

Da li hladnjak ima nekakav ventil od ispod ili moram ipak doći do mijesta gdje crijevo ulazi u hladnjak i skidati šelnu izgleda opako tijesno i nepristupačno.

Link to comment
Share on other sites

nema ventila. papagajke i stisni tu šelnu na dnu hladnjaka i to je to, malo je nezgodnije vratiti ju na mjesto ali polako i ide.

 

Link to comment
Share on other sites

Pazljivo, plastika je stara i krhka.

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A na koji nacin mislis zbrinuti stari antifriz?

Link to comment
Share on other sites

A na koji nacin mislis zbrinuti stari antifriz?

Kanalizacija ili u polje. Nema bolje nego da se sama priroda pobrine za to, isto kao i staro ulje.

.

.

.

.

.

.

.

Nadam se da će svi shvatiti kao zajebanciju i da se to ne radi tako!

Link to comment
Share on other sites

Makar su novi antifrizi bio razgradivi i nebi smjeli imati utjecaja na okolis. Ulje je vec druga prica.

Link to comment
Share on other sites

ako nemaš papagajke dobro dođu ovakva kliješta, ne moraš stezati rukom dok smičeš šelnu

vg10cr_800x600px-3348.jpg

stari antifriz odneseš na INA pumu, baš se nešto hvale da besplatno zbrinjavaju ulja iz friteze i slično, pa možda bi i to mogli

 

Link to comment
Share on other sites

Da ovo na slici gore nisu papagajke nego grip cange.

Ovo su papagajke.

a2bb98f3b36b9a65b9137c3f0d3bde3f.jpg

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

di sam ja rekao da su to papagajke? Rekao sam: ''ako nemaš papagajke (koje mu je netko ranije savjetovao) dobro dođu ovakva kliješta'' i stavio sliku

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Jbg greska u citanju :D

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da. S grip cangama najbolje jer je ona selna dost jaka pogotovu ju drzati pod nekim kutom u sa sfrkanom rukom i ja sam se namucio.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.