Jump to content

Clio II dijelovi, 3. stop svijetlo i rešetka grijanja


Iko

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Već neko vrijeme mi je puknuta rešetka ventilatora pa zna li netko gdje mogu neći rešetku ventilatora (desna srednja) za clio 2 2000 godište

Pitao sam i svog mehu i kaže da ih je dosta teško naći jer puknu na većini auta. Našao sam na ebayu za 25 USD, dali ima kod nas negdje povoljno ?

Također mi je ckrlo i 3. štop svijetlo pa ako tko ima info gdje povoljno naći isti neka javi.

 

Tnx

Link to comment
Share on other sites

BTW dal paše rešetka od clia 2003+ (redizajn) na clio 2000 g. ?

Za 3. štop svjetlo su mi rekli da nije isto

Link to comment
Share on other sites

Kupio cijeli spojler sa ispravnim svjetlom za 20€ na autootpadu u Sloveniji, Župelevec.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Već neko vrijeme mi je puknuta rešetka ventilatora pa zna li netko gdje mogu neći rešetku ventilatora (desna srednja) za clio 2 2000 godište

Pitao sam i svog mehu i kaže da ih je dosta teško naći jer puknu na većini auta. Našao sam na ebayu za 25 USD, dali ima kod nas negdje povoljno ?

Također mi je ckrlo i 3. štop svijetlo pa ako tko ima info gdje povoljno naći isti neka javi.

 

Tnx

kupovao prije par godina rodici za njen clio preko neta. Made in Turkey, jeftino, ali nije identična 100% originalu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.