Jump to content

podešavanje svjetla megane II


mirko7

Recommended Posts

jutro

jučer sam morao vaditi far van i promijeniti đek od žarulje, malo sam istraživao jer mi lijevi far bacao snop svijetla u desno i to dosta. Tako da sam uspija naći gdje se kratka svijetla podešavaju lijevo-desno, na forumu ima samo gore dole (bar nisam uspio naći). Ide ovako na prvoj slici je vrsta fara a na drugoj druga strana fara, mali plastični dio zaokružen crveno je regulator na način ako se vrti udesno snop svijetla ide ulijevo ili kontra, meni je bio skroz odvidan, s tim da sam morao dosta krugova s njim napraviti jer valjda ima fini navoj, isti pod rukom je rezbaren u križ kao X, može se i rukom dohvatiti kroz otvor u blatobranu a vrh je napravljen mislim ključ br 6 ali ide samocijevasti, sve je od plastike pa se triba paziti, inače sam to prstima vrtija i napokon i to riješija, nadam se da sam netkom pomogao,

1111111.jpg

222222a.jpg

na gornjoj rupi ide motorić podešavanja spuštanja svjetala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.