Jump to content

Auto se sam zakuca na 5000 okretaja


Stiniva

Recommended Posts

Pozdrav,

da li je netko imao ovakav problem.

U vožnji mi na jednom kada dodajem gas i pustim ga motor sam odleti 5000 okretaja. Ja stisnem kočnicu i spusti se.

To mi se doađalo 1 put mjesečno pa uvjek sam mislio da nekako dodam gas dok mi je mjenjač u međuhodu i da stisnem gas u praznom hodu. Međutim sve više vjerujem da nije tako.

Imam osječaj kao da ja pustim papučicu gasa a ona se ne vrati skroz možda... uglavnom full čudna situacija.

Renault Megane GTLine Grandtour 130 ks 1.9dci 2011..

Ovako da li netko ikad čuo za ovakav problem. Bi se ovako nešto moglo vidjeti na dijagnostici?

Thx i lp

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi se videti polozaj papucice gasa, dal slucajno skoci na 100%, 
to mozes i na obd obicnom pratiti ako se ne varam. pa uradi log u voznji di neces stisnut pun gas, i onda vidi poslije u logovima dal je negde to odradio.

Link to comment
Share on other sites

Več sam vidio temu na temu OBD-a ima neki koji bi se mogao preporučit što se tiće Renault-a. Thx

Link to comment
Share on other sites

posudi onaj koji imas najblize. i drzi ga u autu samo kolko ti je stvarno potrebno. ono sto bi ti preporucio je original ELM ali oni su oko 50-70€

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.