Jump to content

P: Clio 3 gumeni tepisis OEM


Marekk

Recommended Posts

prodajem očuvane gumene tepihe za clio 3

protuklizni  sčepićima, vozačev ima i kopče u podu

možda je malo prljav ali opere se čarlijem za minutu

50Eura set

0989295373

2C0D66CC-A654-D64B-9AB0-7A5566EE549B_thu

DF220641-4569-8946-9968-419C0F2138B4_thu

509B8285-2365-0F41-8B9F-62DBD9A365EF_thu

 

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

Opa!! Trebali bi otvoriti topic sa gumenim tepisima ako već nema. Mislim, ovi tvornički su najljepši jer su fino skrojeni ali nebih dal 50 eur za tepihe, toliko je frend platil za BMW nove za tricu.

Link to comment
Share on other sites

Istina Zrmi, ja sam kupil od Gledringa zimske fakat super kvalitetna guma s visokim rubovima i ne smrdi ko oni jeftileni ALI nije oblikovan tak lepo ko OEM gumeni i kom to smeta taj fakat mora zeti OEM. Pa ja bi dal za ove s oglasa 150 kn odmah a za 200 bi se mislil kaj bi delal a kaj ne...prek 200 nebi dal

Link to comment
Share on other sites

Ja imam takve kao on ali me dzigerise to sto nemam na tepihunu u autu kopce da ih pricvrstim insam mi seta gumenjak bilo koji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mogu ih ja i za 500 prodavat, jel, kakve to veze ima, osim što ih neću prodat nikad :D

nisam ni znao kolko su. ako nekog zanimaju, neka se javi s ponudom, meni doma natrebaju više

Edited by Marekk
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.