Jump to content

Problem sa okretajima


dalo

Recommended Posts

Dai netko zna u čemu je problem.

Kad šaltam iz niže u višu brzinu, prilikom stiskanja kvačila okretaji mi naglo skaču.

Čuje se jako brujanje motora, kao da stišćem gas u leru.Neznam u čemu je problem. Dal do motorića ler gasa,

lambda sonda ili pak nešto treće.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dai netko zna u čemu je problem.

Kad šaltam iz niže u višu brzinu, prilikom stiskanja kvačila okretaji mi naglo skaču.

Čuje se jako brujanje motora, kao da stišćem gas u leru.Neznam u čemu je problem. Dal do motorića ler gasa,

lambda sonda ili pak nešto treće.

pošto sam negdje prije mijenjao motorič ler gasa i vidio kako radi neispravan- nakon startanja auta naizmjence diže i spušta okretaje . moguce je da je on problem i da je riknuo. probaj ocistit svakako ne kosta te nista lagan je pristup i brzo se skida i lako ocisti

 

Edited by sikinjo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 Možda ti negdje ulazi zrak gdje ne bi trebao pa ECU dodaje gasa da održi auto u stohiometriji. Može biti da motorić ler gasa drži leptir malo previše otvorenim.

Trebalo bi vidjeti na diagnostici.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.