Jump to content

Laguna II vs Laguna 3 udobnost?


Straza

Recommended Posts

Interesira me kakve su u usporedbi ove dvije lagune.

Pritom ne mislim na sport verzine nego standardne.

Razmisljam uzeti 3ojku a vozim mk2 koja mi je taman. Nebi htio ici na tvrđi auto

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nedavno prešao sa dvojke na trojku, i po meni nije ništa neudobnija trojka. Malo je tvrđa ali je meni i dalje udobna. Sicevi su dosta tvrđi. Ovjes je isto malo tvrđi ali nije neudoban. Najbolje ti je isprobat ako je netko od kolega sa foruma tko ima trojku blizu tebe. Teško ti je vjerovati nekome na riječ, jer sam ja čitao prije kupnje kako su trojke tvrde i neudobne a uopće nije tako..

Link to comment
Share on other sites

Općenito su meg/laguna 3 tvrđi od druge generacije, ali i dalje su im ovjesi udobni. Ipak bilo je prigovora na udobnost 3. generacije Renaulta pa su u 4. opet omeknuli malo. Najbolje da probaš pa ćeš znat jel ti paše ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Ma Lagune 3 su udobni auti, nisu pretvrdi. Ja više razbivam glavu dal su im automatici dobri ili ne.

Ak ti treba takav auto L3 go ahead imaju brutalno dobre cijene!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da. Nasao sam L3 2.0 dci sa malo vise kilometara za 30k kn.

Vozio sam godinama Kia Soul 2010, odlican je auto ali sto se tice udobnosti je kao konjska zaprega.

Kupio sam L2 i preporodio sam se ali zena je slomila nogu gadno pa je ona preuzela Lagunu jer je automatik.

Sada vise nemogu voziti Kiu ufff [emoji21]

Iskreno otisao bi vani kupiti L2 automatika ali su trosarine bolesno velike...

Prije dvije godine sam za 2.0 benzinca platio trosarine 4000kn a sada je 16 000kn

Bolesno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Navodno nakon 1.1. bi trebali urazumiti te nebuloze oko trosarina uvoza. Ispada da za stari auto sa puno kubika su cifre vece nego kaj auto kosta :)

Hrvatistan, kaj ces....

Link to comment
Share on other sites

Evo mali update, a i bacite savjet koji.

Prodao sam svoj auto danas i sad se trebam odlučiti

L3 Grandtoure 2.0 automatik 220k km 2009. - 6 500 € (full oprema) redovito servisiran

L3 Grandtoure 1.5 manual 140k km 2008. - 5 500 € - tempomat, alu

L3 Grandtour 1.5 manual 170k km 2009. - 6 000 € - Black edition, napravljeni veliki i mali servis u ove godine, sve osim kože

** mene nekako vuče ovaj automatik i 2.0 motor ...

Kakvi su ovi 1.5 motori, do sada sam vozio benzince sa 127 i 135 KS.

nebi htio da mi je pre lijen.

bacite koji komentar jer za vikend moram nešto uzet ;)

E da, puno se vozim, cca 40 000 km godišnje

Link to comment
Share on other sites

Provjeri kilometraže prije kupnje.

I ja sam tražio Grandtoura ali je svima bila skidana. Čak i  300 000km na jednom primjerku.

Na kraju sam uzeo berlinu.

L3 Grandtour dizel iz 2008. jako teško da ima samo 140 000km.

Tolko je moj imao kad sam ga kupio a bio je star 2,5 godine.

Link to comment
Share on other sites

ovaj 2.0 je iz hrvatske i onaj 1.5  black edition su original km, za druge neznam...

Ponudio sam i za 2.0dci sa 400 000 km 2 000€ jednom leasingu pa cekam da mi se javi ;)

Link to comment
Share on other sites

ma , izgleda da cu opet preko grane ;)

Dobije se ipak više za isto para...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.