Jump to content

Megane III, 1.6 16v visoko kvačilo


olympya

Recommended Posts

Zanima me dali je normalno da kvačilo odvaja skroz na vrhu. Baš je trebalo vremena za se priviknuti na to. Znači, ni ne klizi ni ne trza.. ništa. Sve najnormalnije ali je jako visoko. Dali se neko susretao s tim?

Edited by olympya
Link to comment
Share on other sites

Coupe sa istim motorom ista stvar...govorim o 6. br mjenjacu

Link to comment
Share on other sites

I moj je visoko, ali uopce nemam onaj "fini" prijelaz, nego ko da imam samo on/ off. Ili dok u 1 krenem i pustim gas, opet dam zacuka

Link to comment
Share on other sites

Isti auto imam, visoko kvacilo. Kolega ima lagunu 1.8, ista stvar. To je karakteristika za renaultove benzince...

Link to comment
Share on other sites

Kod mene nije baš na vrhu, ali sigurno je više prema kraju nego pri početku otpuštanja kuplunga. Svaki auto je drugačiji. Ne bi se trebao brinuti previše oko toga dokle god je uvijek isto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Baš prije koji dan bio u meštra, kaže da se ne može ništa napraviti jer je hidrauličko. Kaže da je zbog trošenja lamele, pa dok traje traje. E sad koliko je stručan...

Link to comment
Share on other sites

Pa nema na hidraulici stelanja.. ne mozes stelati ni visinu papucice kocnice..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.