Jump to content

Ne rade stražnji senzori...


skin

Recommended Posts

Ne rade tj. ne pale mi se stražnji senzori niti se ne čuje pištanje prilikom ubacivanja u rikverc.

Stražnje svijetlo za vožnju unazad radi.

Ne znam da li je do senzora rikverca na diferencijalu ili nešto treće... Nedavno sam dao lakirati zadnji branik, da nije negdje nešto otkopčano?

Koliko je teško promjeniti senzor na 1.6?

Link to comment
Share on other sites

Prekidač rikverca da je prestao raditi, tada nemas niti svjetla za rikverc, tako da ga eliminiraj kao potencijalni kvar

Link to comment
Share on other sites

Probaj stražnji maglenku upalti da li radi. Ako one ne svijeltli vjerovatno prilokom montaže branika nisu dobro ukopčali konektor instalacije....

Link to comment
Share on other sites

Podigni si tapet iza i ispod vozačkog sica dali ima vode ispod. Čisto si provjeri da tu mogučnost izbaciš iz potrage.

Link to comment
Share on other sites

ne može biti gluplje... kćer čačkala po displayu za izbor izgleda i isključila parking senzore... a ja već digao haubu, skinuo lijevi kotač... sorry ljudi!

:yeah:

Link to comment
Share on other sites

Znam da je problem riješen, ali ako nekome pomogne! Kad su meni zadnju senzori prestali radit, u servisu su rekli da je osigurač otišao i da su nakon toga staviti drugu masu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.