Jump to content

Twingo farbanje unutrasnjosti


anchy

Recommended Posts

dip je dobar dok ga ne diras, jebeno bi ispala armatura dipana ali ovaj dio di stavljas stvari, npr mobitel cvikere i to kad se šeće sim tam zgulit ce dip. uzmi jedan sprej pa probaj neku malu plastiku pofarbat i vidi jel bu ti se svidalo, ak ne lako ga ogulis dole :)

Link to comment
Share on other sites

dip je dobar dok ga ne diras, jebeno bi ispala armatura dipana ali ovaj dio di stavljas stvari, npr mobitel cvikere i to kad se šeće sim tam zgulit ce dip. uzmi jedan sprej pa probaj neku malu plastiku pofarbat i vidi jel bu ti se svidalo, ak ne lako ga ogulis dole :)

ma i ja si mislim onda za pocetak stavit dip cisto da vidim kak bi stajalo u auticu pa ga s vremenom kad dopizdi i dok rjesim druge stvari skinem i zlakiram. a kaj se tice cvika, moba i ostaloga nema vise nicega po vratima, sve na sic :rotfl: 

Link to comment
Share on other sites

Dugotrajan je. Na jednim felgama imam sivi sprej skoro 4 godine.

Link to comment
Share on other sites

felge ne diraš, na stvarima unutra dip se relativno lako guli..

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

ma nemoj to radit. dip je za poneki detalj, ručku, lajsnu itd.. a baš cijeli cockpit, to nebu dugo držalo..

Link to comment
Share on other sites

u planu je svakak farbanje a cime to jos imam vremena razmisljat ??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.