Jump to content

Laguna nema snage


igor.grga18

Recommended Posts

Bog ljudi novi sam na forumu pozdrav svima. Imam lagunu 2 grantour 1.9 dci. Imam mali problem pa bi molio savjet ako može. Bio sam u Splitu prije mjesec dana padala kiša samo napominjem. Upali mi se lampica od grijača i još nešto. Auto neide preko 2 tisuće obrtaja. Stanem nakon nekog vremena auto ugasim ponovno upalim sve bude ok. Prije mi se to dogodilo dva tri puta malo dodam gasa i sama se lampica ugasi. I od tad sve ok. Prijatelj mi je rekao egr ventil da očistim pa ću brzo to napravit. Pa ako je netko imao isti problem nek mi kaže šta napravit. Unaprijed hvala.334d46df5f39d64df1e8cb3d03398983.jpg920294198a76b819c1312669a4a0e800.jpg

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

to što ti neide preko 2000 okr je safe mode.. spoji neku dijagnostiku i očitaj greške..

Link to comment
Share on other sites

A šta je to safe mode i dali je povezana sa tom lampicom hvala svakako.

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

safe mode je režim rada motora koji se pali ako kompjutor uoči neku grešku i procjeni da je potrebno da ideš u servis. onda ti se auto vuče, dobro dizel se ne vuče, ali npr meni se u safe modeu jedva popeo uz mali brijeg. planirano da se odvučeš do servisa.. kad bih ugasio auto, pričekao 10 sekundi, normalno bi upalio i išao.. kasnije se ispostavilo da je bila greška u svječicama, netko je stavio krivu toplinsku vrijednost. stavio sam konkretne svječice za svoj auto i nikad više nisam vidio safe mode. godinu i pol odonda..

Link to comment
Share on other sites

Ok pogledat ću hvala na savjetu i sve najbolje u novoj godini.

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.