Jump to content

Čudan zvuk


olympya

Recommended Posts

Mislim da se uspije čuti taj zvuk kako radi. To se cuje mjesecima, promjenjena kompletna distribucija ali i dalje se cuje. Znaci nije do klizaca ili natezaca. Nekako vise mi je to cuti ispod poklopca ventila

VID_20180102_162157.mp4

Link to comment
Share on other sites

Vuce mi na prezategnut zupcasti kao i kod mene...identican zvuk i nakon otpustanja zupcastog sve mirno i tiho...

Link to comment
Share on other sites

Tko ti je mjenjao zupcasti???

A mjenjao mi ga je mehanicar heheh.. Ugl i ja se čudim. Ali stvar je u tome sto se je to culo i prije :goni:

Odves cu ga da se to rijesi svakako. A mislim ne cuje se to jako i nece cut svatko. Ali eto ja cujem i ide mi na zivce

Link to comment
Share on other sites

Na 1.9 dCi zupčasti se steže na način da se izmjeri frekvencija remena koja mora biti unutar točno određenih granica (90+-3Hz).

Link to comment
Share on other sites

to je iz francuskog manuala valjda a kod nas nijedan servis nema takav uređaj.

ma na ruku zna majstor kak se zateže.. ovaj je pretjerao očito.. tak je bilo i na mom benzincu.. prenategnut remen i pumpa propisala lagano na 90000km itd..

ja sam zategnuo novi kak treba i radi ko singerica..

Link to comment
Share on other sites

Kolege zna li netko servis koji zna odraditi zamjenu remena ali onako kako treba. Znaci provjerena kvaliteta. Da se razumije u renault.

Podrucje zg ili jos bolje sjeverne hr.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.