Jump to content

čudno pipkanje


vlovrec

Recommended Posts

Scenic 1.9dci 2006g, prilikom paljenja se čuje nekakvo peep peep peep :)

Dosad se to nije pojavljivalo, ne svijetli nijedna lampica, nema nikakve poruke o greški, servisi napravljeni pred koju tisuću-dvije. servisni intervali poništeni...

Auto normalno pali, normalno ide, samo se to čuje...

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Momče jeli se čuje ispod haube ili iz zvučnika kao što kažu dečki?

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Momče jeli se čuje ispod haube ili iz zvučnika kao što kažu dečki?

 

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

 

 

iz zvučnika, u kabini vozila se čuje. Pa ima kaj takvoga ispod haube kaj bi moglo proizvoditi takav zvuk?
Budem pogledao child lock... 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Čudno mi bilo kad si rekao kad pališ auto zato pitam ok pozdrav

Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

probaj u vožnji ručnu kočnicu na prvi zub ako nije ona ručna na tipku, pa vidi jel to taj zvuk. meni valjda sajla ne vrati (vjerojatno vlage ima u bužiru pa smrzne) pa zna nekad na startu beepat, samo dignem ručnu jače i spustim i sve ok

Edited by domacc
Link to comment
Share on other sites

U tom slučaju svijetli lampica od ručne.Kod njega ne svijetli nijedna lampica.

Link to comment
Share on other sites

tri beepa = pogledaj child lock zadnjih vrata

mene muči nešto drugo, jedan beep tijekom paljenja, prestane odmah, ništa ne svjetli. Jučer vidio da mi ne radi desni štop, promijenio žarulju i sad radi. Nisam ga poslije palio, možda je to to. Mada, nije davao nikakvu poruku na displayu

Link to comment
Share on other sites

Dali je normalan 1 beep prilikom paljenja? Čini mi se da ga prije nisam čuo, hm?

U međuvremenu došao na rezervu s gorivom, pa se pored ovog također začuo 1 beep ali puno jači

Link to comment
Share on other sites

Meni se cuje bip dok je na rezervi prilikom paljenja ;)

Znači tebi su bila 2 bipa ?

Kad je taj drugi ?

Link to comment
Share on other sites

ma drugi se pojavio večeras kad je benzin pao na rezervu, to znam šta je, i puno je glasniji od ovog na videu. Mene zanima šta je ovaj što čuješ na videu, ne znam što znači

Link to comment
Share on other sites

Ja se nikad ne vozim na rezervi..

Moguce je da zbog svacega ima neke warning zvukove pa pogledajte u manualu ili search one beep two beeps itd

Link to comment
Share on other sites

Pronašao šta je. Zvuk nije dolazio iz table, već iz pokazivača nivoa plina. Jedan dugi beep označava da je vrijeme za servis plina

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.