Jump to content

P: Renault Megane Grandtour 1,6 16V


aquarius

Recommended Posts

Auto nije moj, ali poznajem čovjeka i stojim iza svega napisanog u oglasu

2010. g., karavan, registriran do 04./2018. god., cijena 48.000 kn. 
Prvi sam vlasnik i jedini sam vozač koji je vozio ovo vozilo. 
Servisna knjižica sa svim pečatima ovlaštenih Renault servisa. 
Redovno servisiran u ovlaštenim Renault auto kućama/servisima.
Nikad auto nije imao udarac - oštećenje. Motor 1.6, 16V benzinac. Kilometara 218.500.
Prosječna potrošnja 6.6 l na 100 km mješovite vožnje (grad-otvoreno).
U autu nikad nije zapaljena niti jedna cigareta - sjedala i sav tapecirung u jako jako dobrom stanju (skoro kao novo). 
U izvrsnom stanju auto i nikad nikakav problem nije bio s autom. Samo ga treba redovno održavati. 
Od opreme ima osim kože sve- Tempomat, putno računalo, dvozonska automatska klima, komande na volanu, Bluetooth, maglenke, uzdužni krovni nosači, centralno daljinsko zaključavanje, ABS kočnice, servo volan, zračni jastuci .....

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.6-16v-oglas-24222968

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

renault-megane-grandtour-1.6-16v-slika-91637173.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Manualac 6 stupnjeva i tempomat na 1.6 bengi od 81 kW? Ovo je za Disneyland tržište? :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma imam, ali mi čudno oboje za tako slabašan motor (za ovu školjku). Inače, auto je bombon a i cijena je razumna.

Link to comment
Share on other sites

U svaki Megane III 1.6 išao je 6 brzinski mjenjač, osim u one turske Generation modele. Ništa čudno

Link to comment
Share on other sites

Ma sve 5, ali znam da konkurencija u ono doba nije u NA-benge od 100-120 konja ubacivala ručni sa 6, zato mi čudno. Ali pohvale za Renol, ne sumnjam da su proračunali sve kak spada. Dosta ljudi sa takvim autima se žali kako im baš fali šesta brzina.

Link to comment
Share on other sites

moj Scenic ima 5 brzina ali 83 kw, Scenic 3 izgubio 2 kw, a dobio koji kilogram i 6. brzinu

Link to comment
Share on other sites

moj Scenic ima 5 brzina ali 83 kw, Scenic 3 izgubio 2 kw, a dobio koji kilogram i 6. brzinu

I moj ph1 bio takav, a sad ovaj ph2 82 kw sa 6 brzina... razlika nebo i zemlja, bar meni

 Dosta ljudi sa takvim autima se žali kako im baš fali šesta brzina.

Ja sam bio jedan od tih. Više ne :)

Link to comment
Share on other sites

prijatelj koji mi je prodao scenica koupio je scenic 3 s istim motorom i 6 brzina i veli da mu je trojka tromija. Nisam probao njegov voziti

Link to comment
Share on other sites

pa normalno da je tromija, jer je u trojki euro5 ili cak euro 6 motor koji je prigusen...

moj scenic je euro 4 i puno je zivlji od istog euro 5 motora koji imam u meganu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Manualac 6 stupnjeva i tempomat na 1.6 bengi od 81 kW? Ovo je za Disneyland tržište? :D

Ja imam tempomat na corsi 1.2. vrhunska stvar. Nema veze što motor nijnije jak

Link to comment
Share on other sites

Slažem se. AT, tempomat i handsfree kartica. Bez toga ne uzimam auto.

Link to comment
Share on other sites

Ja na Filipov popis dodao naslon za ruku i klima :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.