Jump to content

P: alu felge OZ racing Prodrive P1 17"


azzaman77

Recommended Posts

Jako rijetke i lagane felge, u super stanju.
OZ racing Prodrive P1.

WRC felga extra čvrstoće, koju za tuning kuću Prodrive izrađuje OZ racing, a namjenjena je prvenstveno Subaru Impreza WRX ali je u limitiranoj seriji izdano nekoliko setova sa 4 rupe.
Rupe su 4x98, a mogu se montirati i na 4x100 vozila pomoću konusnih vijaka. Naprimjer, ja ih koristim na Megane.
Ako vam trebaju i konusni vijci, idu uz felge skoro đaba, također i centralni prstenovi da pašu na Renault 60,1mm.
Felge su rally trkače i nemaju originalno centralni čep, ali imam 4 carbon OZ racing čepa koja se mogu montirati.

O cijeni ne bih puno raspravljao/pregovarao - 500E i to je to.
Može i na rate, odemo u dućan i nešto kupim, vi provučete karticu.
Zamijene me ne zanimaju, eventualno novi zapakirani mobitel te vrijednosti.

Ako vam pašu gume dimenzija 205/50 R17 na njima su trenutno.
Fulda SportControl 205/50 R17 93W XL sa zaštitnim rubom za felgu.
Vozile sezonu 2015, 2016 i 2017, znači cca 15.000 kilometara, imam račun, potvrdu kilometraže s tehničkog, a i okom se vidi da su kao nove.
Gume su 2000kn.

Felge zajedno s gumama 5000kn.

Pogledajte slike i video na njuškalu ;-)
https://www.njuskalo.hr/alu-felge/oz-racing-prodrive-p1-17-oglas-24454158

oz-racing-prodrive-p1-17-slika-92955023.

Link to comment
Share on other sites

meni ovo uopce ne lici na felgu sa impreze koju si stavio na njuskalu...krakovi drugaciji, razmak izmedu krakova nije isti, nego su u paru 2 po 2...ili kopija ili neznam tko ti prodao pod imenom prodrive. a na meganu mi ni ne lici na 17ku, nego max 16ka...

al ok, mozda i grijesim

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.