Jump to content

Laguna III GT 2.0T


rimA

Recommended Posts

atest za gume, felge i opruge dode 830kn, spremam ga se raditi kroz mjesec dva max

felge moraju imati oznaku max load ili onaj VBA VKBA kako vec...

opruge moraju imati TUV obrazac

moras donijeti list sa spura ne stariji od XX mozda 30 dana tako nesto...

navodno ne treba racun montaze opruga

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Jel ima tko iskustva sa djelovima koji imaju ECE certifikat? Koliko sam shvatio ako dio ima ECE nije ga potrebno upisivati u prometnu, samo instaliraj na vozilo i vozi...vrijedi za područje EU...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas farbao čeljusti 

Whats-App-Image-2021-03-21-at-14-30-52.j

...i montirao ljetni setup

Whats-App-Image-2021-03-21-at-17-20-16.j
Whats-App-Image-2021-03-21-at-17-20-16-2
Whats-App-Image-2021-03-21-at-17-20-16-1

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Cime se farbao? Ceka i mene to

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Auto je prekrasan! Da te pitam, kako se uparuju TPMS za dvije garniture kotača, da li ih sam prepozna, ili moraš u servis? Ako moraš u servis, da li je dovoljno da ih oni jednom upare, pa ih dalje sam prepoznaje, ili moraš kod svake izmjene kotača u servis?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MB110 said:

Auto je prekrasan! Da te pitam, kako se uparuju TPMS za dvije garniture kotača, da li ih sam prepozna, ili moraš u servis? Ako moraš u servis, da li je dovoljno da ih oni jednom upare, pa ih dalje sam prepoznaje, ili moraš kod svake izmjene kotača u servis?

Nisam stavljao senzore na ove kotače tako da ti ne mogu pomoći nažalost

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.