Jump to content

Laguna ovjes


Robert_01

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,

Naručio sam nove amortizere i opruge za Lagunu, pa me zanima da li imate kakav savjet da li bi se još išta trebalo promjeniti kad već to skidam i stavljam novo. Malo kao da ima lufta u ovjesu pa zna kao preskakat kad skrećem, a mislim da su to oni gumeni nosači ili kako se već zovu iznad amortizera.. Svaki savijet dobrodošao.. E da auto ima 380 000 i niš ne lupa ili ne znam šta.. Mjenjam amortizere jer je prednji lijevi propišao a zadnji su kao spužva..otpora nema nikakvog.. original amortizeri njegovi od prvog dana

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Trebaš ležaj amortizera i kapu. Ne kupuj jeftine jef će proprditi za par mjeseci. Ostalo od ovjesa na kontrolu pa ćeš znati.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa,

Naručio sam nove amortizere i opruge za Lagunu, pa me zanima da li imate kakav savjet da li bi se još išta trebalo promjeniti kad već to skidam i stavljam novo. Malo kao da ima lufta u ovjesu pa zna kao preskakat kad skrećem, a mislim da su to oni gumeni nosači ili kako se već zovu iznad amortizera.. Svaki savijet dobrodošao.. E da auto ima 380 000 i niš ne lupa ili ne znam šta.. Mjenjam amortizere jer je prednji lijevi propišao a zadnji su kao spužva..otpora nema nikakvog.. original amortizeri njegovi od prvog dana

upravo ovo što ti je Mata napisao, a ja bih ti dodao da pogledaš i stabilizatore i kugle jer su naše predivne ceste po Zagrebu i okolici napravljene ekstra kvalitetno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.