Jump to content

P:Orginal Renault alu felge 17'' rupe 5x114.3, 4 kom. sa zimskim gumama


Tomislav1983

Recommended Posts

Prodajem orginal felge za Renault "17'' rupe 5x114.3 centralna rupa 66.1mm
Lakirane su u crno sa zimskim gumama 205/50/17 ContiWinterContact u dobrom stanju
Jedna felga je skroz malo oštećena od rubnika, nema nikakvih smetnji za vožnju

Prodajem jer sam ih neki dan skinuo sa auta i stavio "16"

091/ 894 62 25

https://www.njuskalo.hr/alu-felge/orginal-renault-alu-felge-17-rupe-5x114.3-4-kom-zimskim-gumama-oglas-24809819

Edited by Tomislav1983
Link to comment
Share on other sites

Jel su prelakirane u crno ili su original crne s Monaco GP opreme?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nemam poima jer sam ih dobio s autom..uvoz iz Berlina..ako se moze na bilo koji nacin vidjeti razlika reci pa pogledam i javim

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad malo po netu crne Monaco su identicne ovima koje prodajem, ali ako se ne varam i srebrne su sa grandtoura iste.. mozda su i orginal lakirane. Nemam o tome poima al auto ima Bose opremu doslovno sve sto Renault nudi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao takvr na gt lineu ali sive tak da je moguce da su samo pofarbane. A Bose je imao one s tankim krakovima, ne?

Ugl, onaj tko si kupi ove felge odmah si moze i moje ljetne Michelin PS4 piknut pa ima komplet ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.