Jump to content

Felge za Scenic 3


hood034

Recommended Posts

Pošalji mailom sa brojem šasije prema Renault Hrvatska. Poslati će ti službeni mail sa svim dimenzijama koje možeš staviti na auto. To je dovoljno da ti upišu dimenzije u STP. Ovo pišem iz osobnog iskustva. Ukoliko na popisu nema dimenzije koju želiš,moraš ići na atest u stanicu CVH.

Hvala za info, odgovor dobio u rekordnom roku.
Nažalost, ništa više od dimenzija koje već imam upisane, po njima 205/55/16 ne ide na taj auto. Jedino da radim atest, a iako su te gume jeftinije, nisam siguran da mi se isplati. Tako da ostaje misterija kako su neki upisali tu dimenziju na scenic 3 bez atesta.

adc31564a567b5f3631dba078d2cf57d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nemam zimske gume, htio drugu dimenziju radi cijene
Ne znam kako to ekipa upiše, meni u STP traže potvrdu, a renault odjel za homologaciju veli da idu samo dimenzije koje sam naveo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.