Jump to content

Wunderbaum za retrovizorom?


Golman

Wunderbaum za retrovizorom?  

28 members have voted

  1. 1. Imate li kakav mirisni borić (ili nešto drugo) u automobilu?

    • Imam jedan
      10
    • Imam više od jednog
      4
    • Imam, ali ne wunderbaum
      5
    • Nemam ništa
      9


Recommended Posts

5aa64d9ef1688_bori2.thumb.jpg.93619fd622

5aa64d140199b_bori3.thumb.jpg.378b05e603

Ja osobno nemam ništa, sestri smetaju takvi mirisi u malom prostoru, a meni je ok i bez toga ..

Edited by Golman
Link to comment
Share on other sites

Nemam borić. Imam promotivnog Bandića. Dobio od nekog pa ga stavio pod sjenilo:hahahe:

Ne volim da mi nešto visi na retrovizoru...

 
Link to comment
Share on other sites

Jedino crni Wunderbaum.

Godinama sam koristio Ambi pur, bila je ona klasicna vanilija koja nema veze sa vanilijom recimo od Wundera.

Al zadnje vrijeme ju nemrem nac, samo ona neka moonlihgt vanilla ak se ne varam a to mi nije to.

Sad su mi vrh oni Areon parfemi. Prejebeni mirisi.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Koristim isključivo "Shake" mirise, najviše Limetu.

Link to comment
Share on other sites

Žena pri ugovaranju dopunsog u crosigu dobila nekih 10-ak mirisnih borića sa reklamom. Solidno mirišu, stvarno

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi ništa ne visi ili stoji ispod sica ili kod ručne na onim štekerima za pojas

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jedino crni Wunderbaum.

Godinama sam koristio Ambi pur, bila je ona klasicna vanilija koja nema veze sa vanilijom recimo od Wundera.

Al zadnje vrijeme ju nemrem nac, samo ona neka moonlihgt vanilla ak se ne varam a to mi nije to.

 

Sad su mi vrh oni Areon parfemi. Prejebeni mirisi.

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

isto tako koristim crni wunderbaum, a taj ambipur se zvao voyage, odličan, ali nema ga više nigdje. ponekad uzmem i my shaldan orange u limenci

Link to comment
Share on other sites

bas danas stavio Wundera new car boris

 u sjenilu suvozaca je neotvoreni jedan promotivni od poslodavca mog

na resetkama ventilacije su 4 shake-a wunderbaum, iskoristeni al jos daju znakove zivota

 

Malo sam prećero mozda al eto tak se poklopilo. Otvorio sam krov danas do kraja kak je lijepo vrijeme ,brzo to ispari :D

Link to comment
Share on other sites

Malo sam prećero mozda al eto tak se poklopilo. Otvorio sam krov danas do kraja kak je lijepo vrijeme ,brzo to ispari

:D

kažeš, što je sigurno sigurno je :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Meni u zadnje vrijeme paše ovaj, kad bolje razmislim nakupilo se godina da mi taj miris odgovara :p

 

vulva.png

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Meni u zadnje vrijeme paše ovaj, kad bolje razmislim nakupilo se godina da mi taj miris odgovara :p

 

vulva.png

see.thumb.jpg.812997a4e369444ed17545cc85

Link to comment
Share on other sites

Ne volim te mirise, preintenzivni su

Nekad sam imao Torcidinu zastavicu, otkako sam preselio u Zagreb stavljam ju samo kad sam južno od Sv.Roka :D

Link to comment
Share on other sites

Žena pri ugovaranju dopunsog u crosigu dobila nekih 10-ak mirisnih borića sa reklamom. Solidno mirišu, stvarno

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

5 dana :D

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.