Jump to content

Skidanje ventilacijskih otvora na tabli


Marko_Os

Recommended Posts

Pozdrav ljudi, jel netko nekad rastavljao vent. otvore, tj. samo one maske koje su preko otvora? Isto tako me zanima kako se skida plastika oko radija. Ne bi htio nesto pokidat, a volio bi ih obuci u  neku foliju, jer su mi predosadni ovako plasticni.

Thx

Link to comment
Share on other sites

Da probam bump?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav,

na straznjim otvorima ventilacije, na stupu izmedju suvozacevih vrata i straznjih je vent otvor i ona regulacijska kuglica. Mali mi je uspio nogom ugurati kuglicu unutra i sad ju nemogu izvuci. Kako se to rastavi da ju vratim?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li zna netko kako se rastavi straznja ventilacija na stupu izmedju suvozacevih i zadnjih desnih vrata? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 14. 06. 2018. at 11:42, striko_ri said:

Da li zna netko kako se rastavi straznja ventilacija na stupu izmedju suvozacevih i zadnjih desnih vrata? 

ako ima netko od iskusnih ovdje neka javi, prilicno zivcira ovo a ne mogu regulirati klimu da puse na malog dok sjedi u stolici... 

Link to comment
Share on other sites

Na cliu povlacis prema sebi. Sve je na pracne. Ide teze ali moras jako povuci. One plasticne polugice pomazu za takve stvari. No ko i svaka plastika zna puknuti tj kopca pa opet treba pripazit.

Link to comment
Share on other sites

Imao isti slučaj, može se odvojiti malo plastika otraga bez skidanja cijelog komada i onda skineš taj komad s kuglicom. Kod mene nije bilo potrgano, samo je upala unutra.09ddc3de736eeff5bc3621fb2281f4dc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne na tabli, ovo je na B stupu otraga, rešetkice gdje puše ventilacija na stražnje sjedalo.

Odvoji se malo guma na štoku od vrata, povuče gornji dio prema unutra (3) i onda se izvuče cijeli komad prema gore (4):

Selection_2018_11_14_01.png.21af409412cd4965b6d51d3dcb10cb63.png

Evo kako izgleda sa stražnje strane, vidi se gdje su i koje kopče:

Selection_2018_11_14_02.png.2e31b418ac1d37b82653a994d690e4b9.png

Kako nema kvačica na stranici na kojoj je rešetka, ja sam tu malo odvojio plastiku od stupai izvadio otraga rešetkicu. Vratio kuglicu na mjesto i istim putem natrag unutra.

 

 

Edited by Alen
Link to comment
Share on other sites

hvala! probat cu vratiti kuglicu nazad, valjda nije nista popucalo posto nisam vidio kako je mali to uspio 'srediti' :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.