Jump to content

Clio 2 - kugle/krajnici/spone koje i di uzeti


josipp

Recommended Posts

Na proljece moram to sve komplet servisirat, pocelo je klokotat, lupat, kad puhne vjetar auto bjezi sim tam a i ovak sam bjezi po cesti. Di uzeti te dijelove, koju marku i u kojem ducanu. U 7 god kolko imam thaliu promjenio vec 3 seta kugli i kranika to kod mene odlazi svake dve godine :( mozda jer sam uvjek uzimao najjeftinije. Sad bi nekaj kvalitetnije da potraje a ne da skoro svake sezone imam probleme.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam nedavno od Anđelka - Lageros krajnike i spone, sve TRW.

Link to comment
Share on other sites

Spone ako se dobro sjećam ovise o letvi volana. Broj šasije ne pomaže. Prema Dialogysu na mom autu za moj broj šasije mogu biti četiri različite letve volana. Mora se pogledati na samoj letvi. Kod mene je SMI letva, a navodno postoje još tri TRW modela u opticaju.

Link to comment
Share on other sites

hmm znaci moram se zavuc ispod i vidjet kaj pise na njoj.. Za kugle i krajnike velis TRW bu dobar? 

Link to comment
Share on other sites

Lemforder ili trw su i slični po cijeni

kugle

lemforder 129kn/kom(puna cijena u TQ)

Trw 139kn/kom(puna cijena u TQ) 

krajnici

Lemforder 149kn/kom(puna cijena u TQ) 

Trw 154kn/kom(puna cijena u TQ) 

a znaš da uvijek ima popusta u Tokiću :hop:

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.