Jump to content

Renault Megan tempomat


markot19

Recommended Posts

imam megana sedan 2008g 1,6 automatic i ugrađujem tempomat. Kupio sam prekidač za palit tempomat i uštekao ga tamo gdje ide ali kad ga uključim ne pali se lampica na kontrolnoj tabi da je tempomat aktivan

šta trebam iči na kompjuter upalit funkciju tempomata ili trazit osigurač od tempomatra

Link to comment
Share on other sites

Preko CLIP-a aktivirati, ali koliko znam hoće raditi i bez aktiviranih lampica ako imaš volan sa tipkalima, zavojnicu koja je potrebna i prekidač na papučici kočnice.

Link to comment
Share on other sites

Zavojnicu sam ugradio još mi fale tipke ali danas sam stavio prekidač ali nipta se ne dogada znaći nije do osigurača moram ići aktivirati

Link to comment
Share on other sites

Jel mogu negdje stavit tipke bez da mijenjam airbag ili spojit na tipke od komandi od radia

Link to comment
Share on other sites

Može se spojiti na komande radia. Radili su kolege na forumu pa potraži malo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.