Jump to content

Navigacija Garmin za kamion


twingokile

Recommended Posts

Pozdrav ekipa!

Nisam uopće znao da postoji garmin navigacija za kamione, sve dok mi frend nije rekao da traži za kupiti istu...

eh sad čisto da pomognem čovjeku, koji bježi u bijeli svijet, trbuhom za kruhom, dajte mi neke informacije, koju da kupim, koliko to može koštati, na što treba paziti, i možda neko zna gdje povoljno kupiti???

Link to comment
Share on other sites

Imaš kupiti cijeli uređaj ili samo mape.

Bitno je da se mogu podešavati gabariti i težina kao i broj osovina i vrsta tereta.

Ako kupuješ samo karte imaš foru kod iGO Primo koja je jeftinija i može se sve podesiti ili možeš kupiti iGO Primo Truck koja je u biti navlakuša.

Možeš na drugim forumuma malo pronjuškati, npr CafeMobil.

Link to comment
Share on other sites

Imaš navigacije za mobitel.. igo..sigyc truck.. i garminove navigacije za kamion...ako uzimaš uzmi LMT zato što je doživotno update mapa i radit će traffic..

ako ćeš na mobitel ili tablet ja ću ti poslat aplikacije...

 

 

Edited by tomojure
Link to comment
Share on other sites

Imaš navigacije za mobitel.. igo..sigyc truck.. i garminove navigacije za kamion...ako uzimaš uzmi LMT zato što je doživotno update mapa i radit će traffic..

ako ćeš na mobitel ili tablet ja ću ti poslat aplikacije...

 

 

Mozes I meni poslat ako ti nije problem.

Link to comment
Share on other sites

Imaš navigacije za mobitel.. igo..sigyc truck.. i garminove navigacije za kamion...ako uzimaš uzmi LMT zato što je doživotno update mapa i radit će traffic..

ako ćeš na mobitel ili tablet ja ću ti poslat aplikacije...

 

 

Hvala najljepša kolega, sigurno će s vremenom pasti garmin za kamion, i hvala za ovu informaciju LMT.

Ako ti nije problem, molim Te da mi pošalješ ovu verziju za mob i tablet, za prvu ruku.

:wavey:

Link to comment
Share on other sites

Imaš navigacije za mobitel.. igo..sigyc truck.. i garminove navigacije za kamion...ako uzimaš uzmi LMT zato što je doživotno update mapa i radit će traffic..

ako ćeš na mobitel ili tablet ja ću ti poslat aplikacije...

 

mislija sa link9ve

mislija san linkove za navigacije a mogu pomoć ako di zapne

imam ih nekoliko na kompu ali podizanje na internet i pravljenje mapa oduzima puno vrimena

koja te aplikacija interesira i na koji aparat želiš instalira...specifikacije,rezolucija

http://android-zone.ws/topic/124406-sygic-truck-gps-navigation-v1376-build-140-unlocked/

Link to comment
Share on other sites

ma kužim, to sam i mislio :yeah:

 

za početak planiram na mob huawei, a poslje možda na neki tablet..

Link to comment
Share on other sites

sigyc,tomtom,navigon,copilot  automatski podesi rezoluciju a za igo moran znat rezoluciju i jeli android ili wince...

Link to comment
Share on other sites

u svakom slučaju ide na android,  a od navednih nemam pojma što je dobro

Link to comment
Share on other sites

navigon nema za podešavanje dimenzija kamiona ili autobusa kao igo ili sigyc truck...

Link to comment
Share on other sites

stavija san ti poviše link za Sygic Truck GPS Navigation v13.7.6 build 140 [Unlocked]

 

Link to comment
Share on other sites

stavija san ti poviše link za Sygic Truck GPS Navigation v13.7.6 build 140 [Unlocked]

 

pozdrav, nisam baš ziher radim li sve kako treba, no nigdje ne uspjevam skinuti palikaciju?? moram li biti logiran na stranicu?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.