Jump to content

Vozaceva brava


origdapu

Recommended Posts

Pozdrav, 

Sta vi radite kada vozaceva brava steka?

Scenic 2011.

Pocela ne zezati. Nekada moram par puta stisniti gumb da bi reagirala(cuje se skljocanje brave). Naravno da nekada nece ni da zakljuca. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam shvatio, stišćeš gumb na daljinskom pa ne zaključava ili na vratima ( handsfree )

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam shvatio, stišćeš gumb na daljinskom pa ne zaključava ili na vratima ( handsfree )

 

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

 

 

Stiscem gumb na daljinskom ali brava ne reagira. Par puta treba stisnuti da bi se zakljucalo/otkljucalo. 

Edited by origdapu
Link to comment
Share on other sites

Ok, mislio sam da imaš handsfree pa bi onda bio problem u mikroprekidaču koji treba promijeniti u kvaki vrata.

Pretpostavljam da je onda i na daljinskom neki lem u problemu i treba otvoriti karticu počistiti i prelemiti..al nemam pojma iskreno baš o tome. Valjda se javi netko tko je to radio.

Čak mislim da ima tema na forumu o rastavljanju...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok, mislio sam da imaš handsfree pa bi onda bio problem u mikroprekidaču koji treba promijeniti u kvaki vrata.

Pretpostavljam da je onda i na daljinskom neki lem u problemu i treba otvoriti karticu počistiti i prelemiti..al nemam pojma iskreno baš o tome. Valjda se javi netko tko je to radio.

Čak mislim da ima tema na forumu o rastavljanju...

 

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

 

 

Ma guglam ali evo mozda tu na forumu netko pomogne prije. 

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ne radi samo vozaceva brava, a na ostalima radi normalno, onda problem trazi u tim vratima i zicama izmedju vrata i A stupa. Ako je tamo sve ok, moras skidati bravu i na stolu vidjeti sta se dogadja

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ne radi ni na jednim vratima onda se prekidač u kartici odlemio. Najveći je problem otvoriti karticu bez da se polomi kučište ili nešto na samoj kartici. Kad (ako) se otvori kartica onda nije problem prelemiti prekidače. Ima na forumu, samo se mora malo potražiti. I sam sam otvarao nekoliko kartica, sve su ispale ok osim od Megane 2 jer je zavojnica skroz blizu ruba i presjekao sam ju.

Link to comment
Share on other sites

Ako ne radi ni na jednim vratima onda se prekidač u kartici odlemio. Najveći je problem otvoriti karticu bez da se polomi kučište ili nešto na samoj kartici. Kad (ako) se otvori kartica onda nije problem prelemiti prekidače. Ima na forumu, samo se mora malo potražiti. I sam sam otvarao nekoliko kartica, sve su ispale ok osim od Megane 2 jer je zavojnica skroz blizu ruba i presjekao sam ju.

Samo vozaceva vrata su problem

Link to comment
Share on other sites

Onda traži problem u tim vratima, odnosno bravi od istih, kao što je kolega ranije napisao.

Link to comment
Share on other sites

Onda traži problem u tim vratima, odnosno bravi od istih, kao što je kolega ranije napisao.

Povezano sam vremenom. Evo sada suho i sve radi kak treba. Puno kise ovih dana. Pratiti cu pa cu traziti oko zoca problem. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Ajde ti pogledaj da ti nisu zastopani odvodni kanali ispod sajbe, pa ti voda ulazi u kabinu i pravi kuršlus sa elektronikom

Link to comment
Share on other sites

Ajde ti pogledaj da ti nisu zastopani odvodni kanali ispod sajbe, pa ti voda ulazi u kabinu i pravi kuršlus sa elektronikom

E sada... Ja bi da ti meni kazes di da ih nadem pa da pogledam. Auto je kod mene mjesec dana tek. I prvi Renault. 

Link to comment
Share on other sites

Digni haubu i tamo gdje ti se hvataju brisaci za motorice imas mrezicu. Moras skinuti poluge brisaca da bi skinuo tu mrezicu i onda kad ju skines u toj rupi ti je motoric brisaca, a pored njega ti je kanal za otjecanje vode. Tu se nakupi trulog lisca i ostalog smeca, pa voda ne otjece vec se taj prostor puni i onda prelijeva dalje gdje ne treba. Mozda se moze i bez skidanja brisaca, ali ja bi napravio kako treba i skinuo, pa ocistio temeljito. Cak i da tvoj problem nije izazvan ovim, povremeno je dobro ocistiti te odvode, pogotovo ako ti auto stoji cesto parkiran pod drvetom

 

Edited by Marko_Os
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.